Купете Фреза - хоризонтални користени (33)

 • Подреди резултати

 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Фреза Фреза - хоризонтални
Класифицирана реклама
more images
Хрватска Đakovo
492 km


Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
 DOMINANT CNC ADF Stone 1320
more images
Украина Біла Церква
1.117 km


DOMINANT CNCADF Stone 1320

Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany iCP4030P
 isel Germany iCP4030P
 isel Germany iCP4030P
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanyiCP4030P

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Sonneberg
1.270 km


Јавете се
Класифицирана реклама
 STEINEL SH35
 STEINEL SH35
 STEINEL SH35
 STEINEL SH35
 STEINEL SH35
more images
Германија Barsbüttel/Hamburg
1.585 km


STEINELSH35

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hermle
 Hermle
 Hermle
 Hermle
 Hermle
 Hermle
 Hermle
 Hermle
more images
Германија Gießen
1.416 km


Hermle

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Eisele HF II
 Eisele HF II
 Eisele HF II
 Eisele HF II
 Eisele HF II
 Eisele HF II
more images
Германија Tönisvorst
1.588 km


EiseleHF II

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 RECKERMANN FU 1000 (FW)
 RECKERMANN FU 1000 (FW)
 RECKERMANN FU 1000 (FW)
 RECKERMANN FU 1000 (FW)
 RECKERMANN FU 1000 (FW)
more images
Германија Gorxheimertal
1.340 km


RECKERMANNFU 1000 (FW)

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 isel Germany Serie ICV
 isel Germany Serie ICV
 isel Germany Serie ICV
 isel Germany Serie ICV
 isel Germany Serie ICV
more images
Германија Eichenzell
1.352 km


isel GermanySerie ICV

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 WMW FH
 WMW FH
 WMW FH
 WMW FH
 WMW FH
 WMW FH
more images
Германија Leipzig
1.298 km


WMWFH

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
 Fritz Heckert FW 315/S
more images
Германија Chemnitz
1.229 km


Fritz HeckertFW 315/S

Јавете се
Класифицирана реклама
 HERMLE FW 650
more images
Германија Kassel
1.433 km


HERMLEFW 650

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 WMW HECKERT FW 200x630/III
 WMW HECKERT FW 200x630/III
 WMW HECKERT FW 200x630/III
 WMW HECKERT FW 200x630/III
 WMW HECKERT FW 200x630/III
more images
Германија Sonneberg
1.270 km


WMW HECKERTFW 200x630/III

Јавете се
Класифицирана реклама
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
 Mazak FH6000/FH6000/FH6000/FH6800
more images
Германија Friedewald
1.464 km


MazakFH6000/FH6000/FH6000/FH6800

Јавете се
Класифицирана реклама
 MONDIALE VIKING
 MONDIALE VIKING
 MONDIALE VIKING
 MONDIALE VIKING
 MONDIALE VIKING
more images
Германија Barsbüttel/Hamburg
1.585 km


MONDIALEVIKING

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 TOS (Cz) FU 20
 TOS (Cz) FU 20
 TOS (Cz) FU 20
 TOS (Cz) FU 20
more images
Унгарија Vácegres
701 km


TOS (Cz)FU 20

Јавете се
Класифицирана реклама
 Aspar
 Aspar
 Aspar
 Aspar
 Aspar
 Aspar
more images
Холандија Soerendonk
1.638 km


Aspar

Јавете се
Класифицирана реклама
 RUMAG REG 5 (Tisch 700 x 200 mm)
 RUMAG REG 5 (Tisch 700 x 200 mm)
more images
Германија Kassel
1.433 km


RUMAGREG 5 (Tisch 700 x 200 mm)

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
 Wisconsin R665 ISO 50
more images
Норвешка Myrdalsvegen 42F, 5131 Nyborg, Norway
2.379 km


Wisconsin R665 ISO 50

Јавете се
Класифицирана реклама
 Hermle H6/2K
 Hermle H6/2K
 Hermle H6/2K
more images
Германија Pfungstadt
1.366 km


HermleH6/2K

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Ludwig Loewe FW 4
 Ludwig Loewe FW 4
 Ludwig Loewe FW 4
 Ludwig Loewe FW 4
 Ludwig Loewe FW 4
 Ludwig Loewe FW 4
 Ludwig Loewe FW 4
more images
Германија Hövelhof
1.507 km


Ludwig LoeweFW 4

Јавете се
Класифицирана реклама
 Rumag REG S
 Rumag REG S
 Rumag REG S
 Rumag REG S
 Rumag REG S
 Rumag REG S
 Rumag REG S
 Rumag REG S
more images
Германија Gießen
1.416 km


RumagREG S

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 WMW AUERBACH F 315
 WMW AUERBACH F 315
 WMW AUERBACH F 315
 WMW AUERBACH F 315
 WMW AUERBACH F 315
 WMW AUERBACH F 315
more images
Германија Sonneberg
1.270 km


WMW AUERBACHF 315

Јавете се
Класифицирана реклама
 STEINEL SH 4 (X = 300 mm)
 STEINEL SH 4 (X = 300 mm)
 STEINEL SH 4 (X = 300 mm)
more images
Германија Kassel
1.433 km


STEINELSH 4 (X = 300 mm)

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 IBERIMEX (CME) F 900 (X=400 mm)
 IBERIMEX (CME) F 900 (X=400 mm)
 IBERIMEX (CME) F 900 (X=400 mm)
 IBERIMEX (CME) F 900 (X=400 mm)
more images
Германија Kassel
1.433 km


IBERIMEX (CME)F 900 (X=400 mm)

Потврден дилер
Јавете се