категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Вага користени

Машини за обработка на метал и машински алати Мерни машини Вага
Класифицирана реклама
BULGARIEN VCMS - 200
more images
1
Германија Krefeld
(Локација на дилерот)
1578 km
BULGARIEN VCMS - 200
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Toledo 4652 Toledo 4652
more images
2
Германија Düsseldorf
1558 km
Toledo 4652
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SOEHNLE S 20 / 2760 (bis 15 kg)
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
SOEHNLE S 20 / 2760 (bis 15 kg)
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RHEWA 512 bzw. D 81/9.332.04 RHEWA 512 bzw. D 81/9.332.04 RHEWA 512 bzw. D 81/9.332.04
more images
3
Соединетите Американски Држави Miami
9067 km
RHEWA 512 bzw. D 81/9.332.04
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOLEDO Typ 4652 (bis 20 kg) TOLEDO Typ 4652 (bis 20 kg) TOLEDO Typ 4652 (bis 20 kg) TOLEDO Typ 4652 (bis 20 kg) TOLEDO Typ 4652 (bis 20 kg)
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
TOLEDO Typ 4652 (bis 20 kg)
1974
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BIZERBA 100 g - 5,0 kg BIZERBA 100 g - 5,0 kg
more images
2
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
BIZERBA 100 g - 5,0 kg
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SOeHNLE 5 - 350 kg mit Tara
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
SOeHNLE 5 - 350 kg mit Tara
1969
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RHEWA 8-070    10 - 1500 kg
more images
1
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
RHEWA 8-070 10 - 1500 kg
Втора рака
Јавете се

Искористено Вага

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.