Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Купете Вертикален бедем струг двоен столб со дијаметар на предната плоча 3000-3999mm користени

22 резултати за
Прекини
Јавете се
Kobližná 3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
1981
добро (искористено)
Danobat VTC - 3600/2F Danobat VTC - 3600/2F Danobat VTC - 3600/2F Danobat VTC - 3600/2F Danobat VTC - 3600/2F
more images
5
Јавете се
Kirchheim bei München Германија
1072 km
2008
многу добро (користено)
GEMAR VTL 30/30/33 - MT - 02 GEMAR VTL 30/30/33 - MT - 02
more images
2
Јавете се
Europa Германија
1515 km
2008
подготвен за употреба (искористен)
SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y SCHIESS DZ32-40 CNC C+Y
more images
8
Јавете се
Litostrojska Cesta 42, 1000 Ljubljana, Slovenia Словенија
765 km
1994
многу добро (користено)
GMTK VR 3.2
more images
1
Јавете се
Oberhausen Германија
1581 km
Ново
FKD 40-20CNC
more images
1
Јавете се
Seeboden Австрија
875 km
Ново
Јавете се
Kobližná 3, 602 00 Brno-střed, Tschechien Чешка република
935 km
1961
добро (искористено)
FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3 FREMTAS 32FR3
more images
14
Јавете се
Overath Германија
1521 km
2022
како нов (изложбена машина)
REM  SC 33 CNC 2MS REM  SC 33 CNC 2MS REM  SC 33 CNC 2MS REM  SC 33 CNC 2MS REM  SC 33 CNC 2MS REM  SC 33 CNC 2MS
more images
6
Јавете се
Bacău Романија
689 km
2016
како нов (изложбена машина)
CKD Blansko SK 50A CKD Blansko SK 50A CKD Blansko SK 50A CKD Blansko SK 50A
more images
4
1977
добро (искористено)
SCHIESS FRORIEP DZ 32 CNC SCHIESS FRORIEP DZ 32 CNC
more images
2
Јавете се
Tschechien Чешка република
1035 km
Втора рака
Rafamet KCF 320 Rafamet KCF 320 Rafamet KCF 320
more images
3
Јавете се
Limanowa Полска
910 km
добро (искористено)
Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450 Rafamet KCH 360/450
more images
9
Јавете се
Sochaczew Полска
1190 km
1981
многу добро (користено)
WMW NILES DKZ 4000 WMW NILES DKZ 4000 WMW NILES DKZ 4000 WMW NILES DKZ 4000 WMW NILES DKZ 4000 WMW NILES DKZ 4000
more images
6
Јавете се
Hünenberg, Швајцарија Швајцарија
(Локација на дилерот)
1223 km
1967
Втора рака
UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine UMARO 3 m SC 33 CNC toolmagazine
more images
9
Јавете се
Bacău Романија
690 km
2016
многу добро (користено)
Doerries CT 360 Doerries CT 360
more images
2
Јавете се
St.Leon-Rot Германија
1327 km
1981
многу добро (користено)
Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD Doerries CTE / CT / SD
more images
11
Јавете се
Babberich Холандија
1645 km
1990
добро (искористено)
Јавете се
Panevėžys Литванија
1583 km
1991
добро (искористено)
Webster & Bennett DCM120 Webster & Bennett DCM120 Webster & Bennett DCM120 Webster & Bennett DCM120 Webster & Bennett DCM120 Webster & Bennett DCM120 Webster & Bennett DCM120
more images
7
Јавете се
Barry St, Oldham OL1, UK Обединето Кралство
2212 km
добро (искористено)
Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH Webster & Bennett 120 DCH
more images
9
Јавете се
Darwen Обединето Кралство
2241 km
1969
многу добро (користено)
You Ji (Taiwan) GTH-35/45 ATC-I You Ji (Taiwan) GTH-35/45 ATC-I You Ji (Taiwan) GTH-35/45 ATC-I You Ji (Taiwan) GTH-35/45 ATC-I You Ji (Taiwan) GTH-35/45 ATC-I You Ji (Taiwan) GTH-35/45 ATC-I
more images
6
Јавете се
Taiwan Тајван
9011 km
2012
Втора рака
Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320 Doerries CT-320
more images
10
Јавете се
Bongamgongdan 13-gil, Bongam-dong, Masanhoewon-gu, Gyeongsangnam-do, South Korea Јужна Кореа
8697 km
1979
подготвен за употреба (искористен)
 

Искористено Вертикален бедем струг двоен столб со дијаметар на предната плоча 3000-3999mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши