Купете ЦПУ стругови 500-599mm дијаметар на вртење користени (96)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ стругови 500-599mm дијаметар на вртење
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
DMG MORI CTX alpha 500
Класифицирана реклама
Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i Masturn MT 550i
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Masturn MT 550i
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX alpha 300 V4 Gildemeister CTX alpha 300 V4
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
Gildemeister CTX alpha 300 V4
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA DOOSAN-DNS PUMA 4100LA
more images
Италија Cuggiono
1.128 km
DOOSAN-DNS PUMA 4100LA
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LU 35 M OKUMA LU 35 M OKUMA LU 35 M
more images
Германија Mögglingen
1.221 km
OKUMA LU 35 M
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2 Gildemeister CTX 400 S2
more images
Германија Tacherting
1.019 km
Gildemeister CTX 400 S2
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L DOOSAN PUMA 4100L
more images
Турција Hürriyet, Gündoğdu Cd. No:1, 34766 Kâğıthane/İstanbul, Türkiye
618 km
DOOSAN PUMA 4100L
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC
more images
Австрија Gagering
1.013 km
DOOSAN DAEWOO Puma 240 MSC
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner TC 800-110L-MCY Spinner TC 800-110L-MCY Spinner TC 800-110L-MCY
more images
Германија Kirchheim bei München
1.072 km
Spinner TC 800-110L-MCY
Јавете се
Класифицирана реклама
BIGLIA B 501 SM BIGLIA B 501 SM BIGLIA B 501 SM
more images
Германија Wiesbaden
1.406 km
BIGLIA B 501 SM
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
DOOSAN LYNX 220 LMA
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II Okuma Corporation LB 3000 EX II
more images
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Okuma Corporation LB 3000 EX II
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Neu-Isenburg
1.376 km
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX – 400 S2
more images
Германија Augsburg
1.136 km
Gildemeister CTX – 400 S2
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400 GILDEMEISTER CTX 400
more images
Германија Barsbüttel/Hamburg
(Локација на дилерот)
1.585 km
GILDEMEISTER CTX 400
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT Smart 200ML Mazak QT Smart 200ML Mazak QT Smart 200ML Mazak QT Smart 200ML
more images
Германија Göppingen
1.232 km
Mazak QT Smart 200ML
Јавете се
Класифицирана реклама
HARRISON ALPHA 1550XS
more images
Германија Witten
(Локација на дилерот)
1.547 km
HARRISON ALPHA 1550XS
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
1.538 km
DAEWOO/DOOSAN Puma TT 1800 SY
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister CTX 310 V3 eco Gildemeister CTX 310 V3 eco Gildemeister CTX 310 V3 eco Gildemeister CTX 310 V3 eco Gildemeister CTX 310 V3 eco Gildemeister CTX 310 V3 eco
more images
Германија Heilbronn
1.290 km
Gildemeister CTX 310 V3 eco
Јавете се
Класифицирана реклама
Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U Heyligenstaedt Heynumat 10U
more images
Германија Rain
1.157 km
Heyligenstaedt Heynumat 10U
Јавете се
Класифицирана реклама
ECOCA MT 310-500 ECOCA MT 310-500 ECOCA MT 310-500 ECOCA MT 310-500 ECOCA MT 310-500
more images
Турција Fevziçakmak, 10749. Sk. No:12 D:a, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1.009 km
ECOCA MT 310-500
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300 DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
more images
Германија Leipzig
1.298 km
DMG GILDEMEISTER CTX Alpha 300
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SE520 NUMERIC BASIC
more images
Германија Witten
1.548 km
TRENS SE520 NUMERIC BASIC
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM
more images
Германија Celle
1.505 km
Mazak Quick Turn Nexus QTN 400-IIM
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550 Gebr. Boehringer DM 550
more images
Германија Gießen
1.416 km
Gebr. Boehringer DM 550
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN DAEWOO PUMA 400 B DOOSAN DAEWOO PUMA 400 B DOOSAN DAEWOO PUMA 400 B DOOSAN DAEWOO PUMA 400 B DOOSAN DAEWOO PUMA 400 B
more images
Франција Haguenau
1.352 km
DOOSAN DAEWOO PUMA 400 B
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC SL 2000 BM SMEC SL 2000 BM SMEC SL 2000 BM SMEC SL 2000 BM
more images
Турција Fevziçakmak, 10749. Sk. No:12 D:a, 42050 Karatay/Konya, Türkiye
1.009 km
SMEC SL 2000 BM
Јавете се
Купи го сега
DMG MORI CTX alpha 500
Класифицирана реклама
TRENS SE520 NUMERIC T
more images
Германија Witten
1.548 km
TRENS SE520 NUMERIC T
Јавете се
Класифицирана реклама
HERMLE C500V HERMLE C500V HERMLE C500V HERMLE C500V HERMLE C500V HERMLE C500V
more images
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1.571 km
HERMLE C500V
Јавете се
Класифицирана реклама
SMTCL CAK6150P SMTCL CAK6150P SMTCL CAK6150P SMTCL CAK6150P
more images
Грција Karditsa
250 km
SMTCL CAK6150P
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum TZ 5216 Optimum TZ 5216 Optimum TZ 5216 Optimum TZ 5216
more images
Австрија Oberham
976 km
Optimum TZ 5216
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS
more images
Германија Trittau
(Локација на дилерот)
1.581 km
COLCHESTER HARRISON Alpha 1550XS
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN Puma AW 560-MF II DOOSAN Puma AW 560-MF II DOOSAN Puma AW 560-MF II
more images
Германија Blumberg
1.252 km
DOOSAN Puma AW 560-MF II
Јавете се
Класифицирана реклама
TRENS SE520 NUMERIC T
more images
Германија Witten
1.548 km
TRENS SE520 NUMERIC T
Јавете се
Класифицирана реклама
VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti VDF Boehringer DUC 560 Ti
more images
Холандија Babberich
1.645 km
VDF Boehringer DUC 560 Ti
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2.137 km
KRAFT KT 570 Serie
Јавете се
Класифицирана реклама
Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000 Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000
more images
Германија Fuldatal
1.432 km
Weisser Heinbronn HECKTOR CNC 295x2000
Јавете се
Класифицирана реклама
GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500 GITAL GA500
more images
Италија Cascina Faustina
1.115 km
GITAL GA500
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
DMG MORI CTX alpha 500
Класифицирана реклама
Шпанија Monforte del Cid
1.944 km
Vurcon CNC PL50x1500
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN Puma 400LB DOOSAN Puma 400LB DOOSAN Puma 400LB DOOSAN Puma 400LB DOOSAN Puma 400LB
more images
Обединето Кралство Thurmaston
2.108 km
DOOSAN Puma 400LB
Јавете се
Класифицирана реклама
Шпанија Spanien
2.137 km
KRAFT KT 620/2000
Јавете се
Класифицирана реклама
COMEV SPEED 26 COMEV SPEED 26 COMEV SPEED 26 COMEV SPEED 26
more images
Италија Borgo San Dalmazzo
1.197 km
COMEV SPEED 26
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX GU1400 INDEX GU1400 INDEX GU1400 INDEX GU1400 INDEX GU1400 INDEX GU1400 INDEX GU1400 INDEX GU1400
more images
Германија Kirchheim unter Teck
1.242 km
INDEX GU1400
Јавете се
Класифицирана реклама
Pinacho ST-310-105 x 2000 Pinacho ST-310-105 x 2000 Pinacho ST-310-105 x 2000 Pinacho ST-310-105 x 2000 Pinacho ST-310-105 x 2000 Pinacho ST-310-105 x 2000 Pinacho ST-310-105 x 2000
more images
Обединето Кралство Albion Works, Savile St, Sheffield S4 7UD, UK
2.166 km
Pinacho ST-310-105 x 2000
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Okuma LB3000 EX II
Класифицирана реклама
DAEWOO Puma 400MB DAEWOO Puma 400MB DAEWOO Puma 400MB DAEWOO Puma 400MB DAEWOO Puma 400MB
more images
Обединето Кралство Thurmaston
2.108 km
DAEWOO Puma 400MB
Јавете се
Класифицирана реклама
KRAFT KT 570/1500 KRAFT KT 570/1500 KRAFT KT 570/1500 KRAFT KT 570/1500 KRAFT KT 570/1500
more images
Шпанија Spanien
2.137 km
KRAFT KT 570/1500
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Okuma GENOS L3000-e