услуга профилот

Grafitrio Oy од Helsinki

Grafitrio Oy


Herr Kurre Wahlstedt

Valuraudantie
00700 Helsinki

Финска


Прикажи телефонски број
Прикажи број на мобилен телефон


We are a finishing specialist company from Finland, we import new machines to Finland and export used machines to the world.

Our company has been active since 1986 and we are known almost all over the world.
We have exported a lot of machines to the world with good customer satisfaction!

If you have some guestions about our machines don´t hesitate to contact us via email!

Оди на врвот понуди › 

тековни огласи и специјални промоции
4131611.jpg
Businesscard cutter Uchida Nano
повеќе »
4129845.jpg
Slitter/cutter/creaser/folder Duplo Dc-645 + Dc-f1
повеќе »
4046494.jpg
paper counter Vacuumatic Vicount 3 disc
повеќе »
Испрати пребарување на Grafitrio Oy

компанијата

име*, Име

Улица и куќен број

Поштенски и град

телефон

факс

Е-пошта*

Вашето пребарување*

Ве молиме да одговорите преку*Пробајте на стан Machineseeker сега!
Machineseeker стан за iPhone и Андроид.