категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Хидраулични преси со еден столб 16-25t користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Хидраулични преси со еден столб 16-25t
Класифицирана реклама
WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T) WMW PYE25 (25T)
more images
12
Унгарија Tata
724 km
WMW PYE25 (25T)
1960
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EXNER EEX 20 SO EXNER EEX 20 SO EXNER EEX 20 SO EXNER EEX 20 SO EXNER EEX 20 SO
more images
5
Германија Bühl
1323 km
EXNER EEX 20 SO
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHOEN TES-C 25
more images
1
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
SCHOEN TES-C 25
1976
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PYE 25 N WMW PYE 25 N WMW PYE 25 N WMW PYE 25 N WMW PYE 25 N WMW PYE 25 N
more images
6
Германија Sankt Egidien
1239 km
WMW PYE 25 N
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Müller HEP 20.1.2 Müller HEP 20.1.2 Müller HEP 20.1.2 Müller HEP 20.1.2
more images
4
Германија Pfungstadt
1366 km
Müller HEP 20.1.2
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M
more images
8
Полска Krobia
1291 km
VEB Wema Zeulenroda PYE 25 S1M
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M WMW VEB PYE25S1M
more images
9
Унгарија Tata
723 km
WMW VEB PYE25S1M
1980
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EXNER EX 16 EXNER EX 16 EXNER EX 16
more images
3
Австрија Uttendorf
997 km
EXNER EX 16
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MATRA ME 25 S 2 (25 t) MATRA ME 25 S 2 (25 t)
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
MATRA ME 25 S 2 (25 t)
1969
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hidrobrasil 25T-PHC-1000x800 Hidrobrasil 25T-PHC-1000x800 Hidrobrasil 25T-PHC-1000x800 Hidrobrasil 25T-PHC-1000x800 Hidrobrasil 25T-PHC-1000x800
more images
5
Германија Gelsenkirchen
(Локација на дилерот)
1571 km
Hidrobrasil 25T-PHC-1000x800
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2 Eitel ZP16-2
more images
10
Германија Hövelhof
1507 km
Eitel ZP16-2
1961
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25 Schoen TES C 25
more images
10
Германија Wermelskirchen
1534 km
Schoen TES C 25
1990
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HYDRAP HPSK 25 HYDRAP HPSK 25 HYDRAP HPSK 25 HYDRAP HPSK 25
more images
4
Германија Ennepetal
1539 km
HYDRAP HPSK 25
1988
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW C FRAME WMW C FRAME WMW C FRAME
more images
3
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
WMW C FRAME
1990
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FAGOR H4-2500-5000-3000 FAGOR H4-2500-5000-3000 FAGOR H4-2500-5000-3000 FAGOR H4-2500-5000-3000
more images
4
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
FAGOR H4-2500-5000-3000
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP HARE 25HP
more images
9
Обединето Кралство 68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK
2146 km
HARE 25HP
1986
како нов (користен)
Јавете се

Искористено Хидраулични преси со еден столб 16-25t

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.