Купете Машини за засекување со фиксен агол до 4 mm користени (43)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Машини за засекување со фиксен агол до 4 mm
Класифицирана реклама
APOLLO TV205 APOLLO TV205
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
APOLLO TV205
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by LFSS HNM 4F HESSE by LFSS HNM 4F HESSE by LFSS HNM 4F HESSE by LFSS HNM 4F HESSE by LFSS HNM 4F HESSE by LFSS HNM 4F
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by LFSS HNM 4F
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12 BOSCHERT LB 12
more images
6
Германија Kaufungen
1419 km
BOSCHERT LB 12
1997
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Gerver 6H-1 P Gerver 6H-1 P Gerver 6H-1 P
more images
3
Германија Weiterstadt
1372 km
Gerver 6H-1 P
1991
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Eislingen/Fils
1229 km
BOSCHERT K30-120 Mini
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200 BOSCHERT K90-E200
more images
10
Германија Unterschleißheim
1092 km
BOSCHERT K90-E200
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FIM VERSAFIX 254 FIM VERSAFIX 254
more images
2
Италија Matelica (MC)
(Локација на дилерот)
742 km
FIM VERSAFIX 254
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DURMA VN 2006
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DURMA VN 2006
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Boschert LB12K4, 225x4mm
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO MINI 220-4 HACO MINI 220-4 HACO MINI 220-4 HACO MINI 220-4 HACO MINI 220-4 HACO MINI 220-4
more images
6
Германија Rödermark
1365 km
HACO MINI 220-4
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMACA unbekannt COMACA unbekannt COMACA unbekannt
more images
3
Германија Wiesbaden
(Локација на дилерот)
1407 km
COMACA unbekannt
1971
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO MINI 220/4
more images
1
Германија Witten
1548 km
HACO MINI 220/4
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS COMACA N2 25 EPAS
more images
10
Германија Ahaus
1612 km
COMACA N2 25 EPAS
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SIMASV AF 226
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
SIMASV AF 226
2021
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch Modell 284 Indumasch Modell 284 Indumasch Modell 284
more images
3
Германија Oftersheim
1339 km
Indumasch Modell 284
1985
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH V 204 INDUMASCH V 204 INDUMASCH V 204 INDUMASCH V 204 INDUMASCH V 204 INDUMASCH V 204 INDUMASCH V 204
more images
7
Германија Rödermark
1365 km
INDUMASCH V 204
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
COMACA N 225 EPAS 4 COMACA N 225 EPAS 4 COMACA N 225 EPAS 4
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
COMACA N 225 EPAS 4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
DMF Blechstärke 3 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FALKEN PN 60 - 2 FALKEN PN 60 - 2 FALKEN PN 60 - 2 FALKEN PN 60 - 2 FALKEN PN 60 - 2 FALKEN PN 60 - 2 FALKEN PN 60 - 2
more images
7
Германија Ahaus
1612 km
FALKEN PN 60 - 2
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tumakon TU 300-8 Tumakon TU 300-8 Tumakon TU 300-8 Tumakon TU 300-8 Tumakon TU 300-8 Tumakon TU 300-8
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Tumakon TU 300-8
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
INDUMASCH , Typ 254 INDUMASCH , Typ 254 INDUMASCH , Typ 254
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
INDUMASCH , Typ 254
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDEL EP 925 EDEL EP 925 EDEL EP 925 EDEL EP 925 EDEL EP 925
more images
5
Германија Rödermark
1365 km
EDEL EP 925
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EDEL EP 950 (bis 4 mm) EDEL EP 950 (bis 4 mm) EDEL EP 950 (bis 4 mm)
more images
3
Германија Kassel
1433 km
EDEL EP 950 (bis 4 mm)
1983
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Boschert LB12/4
more images
1
Германија Neu-Ulm
1189 km
Boschert LB12/4
2023
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
BERNARDO AK 150 BERNARDO AK 150 BERNARDO AK 150 BERNARDO AK 150
more images
4
Германија Ahaus
1612 km
BERNARDO AK 150
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Safan CN 250 3 Safan CN 250 3 Safan CN 250 3 Safan CN 250 3 Safan CN 250 3 Safan CN 250 3
more images
6
Холандија Drachten
1735 km
Safan CN 250 3
1981
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WMT 156/1.6 WMT 156/1.6 WMT 156/1.6 WMT 156/1.6 WMT 156/1.6 WMT 156/1.6 WMT 156/1.6 WMT 156/1.6
more images
8
Германија Velen
1601 km
WMT 156/1.6
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HACO VARI 220/6 HACO VARI 220/6 HACO VARI 220/6 HACO VARI 220/6
more images
4
Холандија Haarle
1665 km
HACO VARI 220/6
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
PEDI Gr. III (Rohrdrm. 90° 90 mm) PEDI Gr. III (Rohrdrm. 90° 90 mm) PEDI Gr. III (Rohrdrm. 90° 90 mm)
more images
3
Германија Kassel
1433 km
PEDI Gr. III (Rohrdrm. 90° 90 mm)
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Edel 910E Edel 910E Edel 910E Edel 910E Edel 910E Edel 910E Edel 910E
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Edel 910E
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Almi AL 1-2 U Almi AL 1-2 U Almi AL 1-2 U Almi AL 1-2 U
more images
4
Германија Haldenwang
1168 km
Almi AL 1-2 U
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Kirchheim am Neckar
1283 km
ALMI AL-3
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HYLOSE FA200/4 HYLOSE FA200/4 HYLOSE FA200/4 HYLOSE FA200/4 HYLOSE FA200/4
more images
5
Холандија Enschede
1631 km
HYLOSE FA200/4
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Knuth A K M Knuth A K M Knuth A K M Knuth A K M Knuth A K M
more images
5
Германија Sundern (Sauerland)
1507 km
Knuth A K M
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOSCHERT K 30 - 120 (30 - 120°) BOSCHERT K 30 - 120 (30 - 120°) BOSCHERT K 30 - 120 (30 - 120°) BOSCHERT K 30 - 120 (30 - 120°)
more images
4
Германија Staufenberg
1426 km
BOSCHERT K 30 - 120 (30 - 120°)
1993
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze Rammefabriken Gehrungsstanze
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
Rammefabriken Gehrungsstanze
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Indumasch 200H Indumasch 200H Indumasch 200H Indumasch 200H
more images
4
Литванија Lithuania
1518 km
Indumasch 200H
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Kirchheim am Neckar
1283 km
ALMI AL-2
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
LIP LIP LIP LIP
more images
4
Холандија Haarle
1665 km
LIP
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm SKOMAB Tisch 760 x 600 mm
more images
11
Германија Staufenberg
1426 km
SKOMAB Tisch 760 x 600 mm
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Kirchheim am Neckar
1283 km
ALMI AL-1
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bönnigheim
1287 km
ALMI AL-U
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bönnigheim
1287 km
ALMI AL1-2U
2023
Ново
Јавете се