Macedonian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
формат на продажба
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Година на градба:
-
Цена:
-
Локација
држава
Детали

Купете Машини за засекување со фиксен агол поголем од 4 mm користени

Вашата препознаена локација: Македонија
Прекини
Машини за обработка на метал и машински алати Работа на лим Машини за засекување со фиксен агол поголем од 4 mm
KK-Industries Ausklinkmaschine Sahinler HNS-6 F
more images
1
Јавете се
Böheimkirchen, Австрија Австрија
(Локација на дилерот)
872 km
Ново
Indumasch VA200/6 Indumasch VA200/6 Indumasch VA200/6 Indumasch VA200/6
more images
4
Јавете се
Eiterfeld Германија
1369 km
2009
добро (искористено)
COMACA N 225 S/6 COMACA N 225 S/6 COMACA N 225 S/6
more images
3
Јавете се
Dreieich, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1376 km
1986
Втора рака
HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6 HACO MAXI 250/6
more images
10
Јавете се
Ahaus Германија
1612 km
2007
Втора рака
Јавете се
Bottrop-Grafenwald, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1581 km
2022
Ново
BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6 BOSCHERT LB 12/6
more images
5
Јавете се
Trittau Германија
1581 km
2012
многу добро (користено)
INDUMASCH FA 250/6 Digitalanzeige INDUMASCH FA 250/6 Digitalanzeige INDUMASCH FA 250/6 Digitalanzeige
more images
3
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
1995
добро (искористено)
more images
Јавете се
68 Glover St, Birmingham B9 4EL, UK Обединето Кралство
2146 km
2019
Ново
FIM Versa 258 FIM Versa 258 FIM Versa 258 FIM Versa 258 FIM Versa 258 FIM Versa 258
more images
6
Јавете се
Lengnau Швајцарија
1249 km
1990
како нов (користен)
Boschert LB12/6
more images
1
Јавете се
Neu-Ulm Германија
1187 km
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Bottrop-Grafenwald, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1581 km
2022
Ново
BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15 BOSCHERT LB 15
more images
6
Јавете се
Jonschwil Швајцарија
1195 km
1982
добро (искористено)
BOSCHERT LB 13  Quick BOSCHERT LB 13  Quick BOSCHERT LB 13  Quick BOSCHERT LB 13  Quick
more images
4
Јавете се
Küssaberg Германија
1256 km
2022
многу добро (користено)
KNUTH KKM 250.6 (250 x 6 mm) KNUTH KKM 250.6 (250 x 6 mm)
more images
2
Јавете се
Staufenberg Германија
1426 km
2002
добро (искористено)
Boschert LB 60 Boschert LB 60 Boschert LB 60
more images
3
Јавете се
Iserlohn, Германија Германија
(Локација на дилерот)
1527 km
1987
работилница ремонтирана (искористена)
Boschert LB13 Stanzen
more images
1
Јавете се
Neu-Ulm Германија
1189 km
2021
како нов (изложбена машина)
Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B Simasv AF226/B
more images
6
Јавете се
Enschede Холандија
1628 km
2021
Ново
Boschert LB 13/6 Boschert LB 13/6 Boschert LB 13/6
more images
3
Јавете се
Iserlohn Германија
1530 km
1993
работилница ремонтирана (искористена)
 

Искористено Машини за засекување со фиксен агол поголем од 4 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши