Купете Линии за отсекување / линии до должина користени (56)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Работа на лим Линии за отсекување / линии до должина
Класифицирана реклама
HESSE HESSE 1250 / 1,25 HESSE HESSE 1250 / 1,25 HESSE HESSE 1250 / 1,25 HESSE HESSE 1250 / 1,25 HESSE HESSE 1250 / 1,25 HESSE HESSE 1250 / 1,25
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE HESSE 1250 / 1,25
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250 Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250 Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250 Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250 Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250 Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250 Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250
more images
7
Австрија Salzburg
973 km
Forstner, Feldkirch, Austria MST 1250
1992
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Forstner MST 1250 Forstner MST 1250 Forstner MST 1250 Forstner MST 1250
more images
4
Германија Osterfeld
1294 km
Forstner MST 1250
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6 CAMS SHEFIELD 1250/6
more images
8
Хрватска Đakovo
492 km
CAMS SHEFIELD 1250/6
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel Auxmet Haspel
more images
12
Германија Oftersheim
1339 km
Auxmet Haspel
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN Schweden Turbo 12 CIDAN Schweden Turbo 12 CIDAN Schweden Turbo 12 CIDAN Schweden Turbo 12 CIDAN Schweden Turbo 12 CIDAN Schweden Turbo 12 CIDAN Schweden Turbo 12
more images
7
Германија Lindau (Bodensee)
1160 km
CIDAN Schweden Turbo 12
2018
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län
more images
6
Австрија
861 km
Reiter Reiter Abcoilanlage mit 6 Haspeln automatische Län
2006
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155 Griebel RQL 155
more images
11
Германија Hohenbrunn
1065 km
Griebel RQL 155
1982
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schröder Ducter 1500 Schröder Ducter 1500 Schröder Ducter 1500 Schröder Ducter 1500 Schröder Ducter 1500 Schröder Ducter 1500
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Schröder Ducter 1500
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија
763 km
FIMI 1500x3mm x25t (A3776)
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GABELLA/HEGO 1.500 x 2 mm/6 t GABELLA/HEGO 1.500 x 2 mm/6 t GABELLA/HEGO 1.500 x 2 mm/6 t GABELLA/HEGO 1.500 x 2 mm/6 t
more images
4
Германија Freudenberg
1480 km
GABELLA/HEGO 1.500 x 2 mm/6 t
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CARBONINI
more images
1
Италија Via Artigianato, 2, 25011 Calcinato BS, Italia
1012 km
CARBONINI
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CINCINNATI Bremasgeurst 2777 CINCINNATI Bremasgeurst 2777 CINCINNATI Bremasgeurst 2777 CINCINNATI Bremasgeurst 2777 CINCINNATI Bremasgeurst 2777 CINCINNATI Bremasgeurst 2777 CINCINNATI Bremasgeurst 2777
more images
7
Полска Myszków
1013 km
CINCINNATI Bremasgeurst 2777
2013
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
X-Cut 1250 Pro X-Cut 1250 Pro X-Cut 1250 Pro X-Cut 1250 Pro X-Cut 1250 Pro X-Cut 1250 Pro
more images
6
Германија Hohenbrunn
1065 km
X-Cut 1250 Pro
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
IMAL Slitter completo Svolgitore Avvolgitore
more images
1
Италија Conegliano
897 km
IMAL Slitter completo Svolgitore Avvolgitore
1997
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
Forstner Spannbock für Coilanlage Breite 1250 mm
more images
1
Австрија Feldkirch
1150 km
Forstner Spannbock für Coilanlage Breite 1250 mm
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ZAPPA ZAPPA ZAPPA ZAPPA
more images
4
Германија Freudenberg
1480 km
ZAPPA
1986
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S
more images
7
Германија Hagen
1528 km
BURGARDT & SCHMIDT M 202 / 150 S
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Krasser GmbH Krasser GmbH Krasser GmbH
more images
3
Германија Buchloe
1125 km
Krasser GmbH
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlebach Koni 2000 Schlebach Koni 2000 Schlebach Koni 2000 Schlebach Koni 2000
more images
4
Германија Hohenbrunn
1065 km
Schlebach Koni 2000
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher Schleicher
more images
14
Германија Gießen
1416 km
Schleicher
1976
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Австрија Feldkirch
1150 km
CIDAN Forstner 1250 / 1524 x 1,00 mm bei 400 N/mm²
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UNGERER/AKV/HEGO UNGERER/AKV/HEGO UNGERER/AKV/HEGO UNGERER/AKV/HEGO
more images
4
Германија Freudenberg
1480 km
UNGERER/AKV/HEGO
1993
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STAMCO STAMCO STAMCO STAMCO STAMCO STAMCO
more images
6
Германија Hagen
1528 km
STAMCO
1992
добро (искористено)
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Шпанија Madrid
2131 km
BIGWOOD CTL 2000x12,5
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN Forstner 1524 x 1,5 mm bei 400 N/mm² CIDAN Forstner 1524 x 1,5 mm bei 400 N/mm² CIDAN Forstner 1524 x 1,5 mm bei 400 N/mm² CIDAN Forstner 1524 x 1,5 mm bei 400 N/mm²
more images
4
Австрија Feldkirch
1150 km
CIDAN Forstner 1524 x 1,5 mm bei 400 N/mm²
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
UNGERER Cutronic UNGERER Cutronic UNGERER Cutronic
more images
3
Германија
1531 km
UNGERER Cutronic
1994
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
more images
11
Германија Lindau (Bodensee)
1161 km
CIDAN Forstner nuSlit 1250 x 1,00 mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BURGHARDT & SCHMIDT M202 B/350 BURGHARDT & SCHMIDT M202 B/350 BURGHARDT & SCHMIDT M202 B/350 BURGHARDT & SCHMIDT M202 B/350
more images
4
Германија Freudenberg
1478 km
BURGHARDT & SCHMIDT M202 B/350
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm
more images
7
Германија Lindau (Bodensee)
1161 km
CIDAN Forstner Power Compact Pro 1250 / 1524 mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BOLLINA/FASTI 1.650 x 2 mm/7,5 t BOLLINA/FASTI 1.650 x 2 mm/7,5 t BOLLINA/FASTI 1.650 x 2 mm/7,5 t BOLLINA/FASTI 1.650 x 2 mm/7,5 t
more images
4
Германија Freudenberg
(Локација на дилерот)
1478 km
BOLLINA/FASTI 1.650 x 2 mm/7,5 t
1978
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CIDAN Forstner Slit Cut 1250 x 1,0 mm CIDAN Forstner Slit Cut 1250 x 1,0 mm CIDAN Forstner Slit Cut 1250 x 1,0 mm CIDAN Forstner Slit Cut 1250 x 1,0 mm CIDAN Forstner Slit Cut 1250 x 1,0 mm
more images
5
Германија Lindau (Bodensee)
1161 km
CIDAN Forstner Slit Cut 1250 x 1,0 mm
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
SMS
more images
1
Германија
1531 km
SMS
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FIMI 1.650 x Ø 225 mm FIMI 1.650 x Ø 225 mm FIMI 1.650 x Ø 225 mm
more images
3
Германија
1531 km
FIMI 1.650 x Ø 225 mm
1992
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FIMI FIMI FIMI
more images
3
Германија
1531 km
FIMI
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AUXMET 1.840 x Ø 224 mm AUXMET 1.840 x Ø 224 mm
more images
2
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
AUXMET 1.840 x Ø 224 mm
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KAMPF RKW 300 KAMPF RKW 300 KAMPF RKW 300
more images
3
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
KAMPF RKW 300
1968
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FROEHLING FROEHLING FROEHLING FROEHLING
more images
4
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
FROEHLING
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MOeDINGER & HAeNLE
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
MOeDINGER & HAeNLE
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MARIANI MARIANI MARIANI MARIANI
more images
4
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
MARIANI
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FIMI
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
FIMI
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ZAPPA 1.600 x 3 mm ZAPPA 1.600 x 3 mm ZAPPA 1.600 x 3 mm ZAPPA 1.600 x 3 mm
more images
4
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
ZAPPA 1.600 x 3 mm
1983
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHMITZ 1.600 x 2 mm SCHMITZ 1.600 x 2 mm SCHMITZ 1.600 x 2 mm SCHMITZ 1.600 x 2 mm
more images
4
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
SCHMITZ 1.600 x 2 mm
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SUNDWIG 830 x Ø 140 mm SUNDWIG 830 x Ø 140 mm SUNDWIG 830 x Ø 140 mm SUNDWIG 830 x Ø 140 mm
more images
4
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
SUNDWIG 830 x Ø 140 mm
1972
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SIGNODE 300 x 3,5 mm/1,2 t SIGNODE 300 x 3,5 mm/1,2 t SIGNODE 300 x 3,5 mm/1,2 t
more images
3
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
SIGNODE 300 x 3,5 mm/1,2 t
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
COMEC 1.650 x Ø 165 mm
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
COMEC 1.650 x Ø 165 mm
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FIMI 2.100 x 10 mm
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
FIMI 2.100 x 10 mm
1980
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BOECKER & VOLKENBORN
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
BOECKER & VOLKENBORN
1967
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SEH 2.050 x 6 mm SEH 2.050 x 6 mm
more images
2
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
SEH 2.050 x 6 mm
1990
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TILGERT 1.650 x 4 mm
more images
1
Германија Nordrhein-Westfalen, Deutschland
1531 km
TILGERT 1.650 x 4 mm
1999
добро (искористено)
Јавете се