категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Пневматски преси користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Пневматски преси
Класифицирана реклама
SCHMIDT 21-1002-222 SCHMIDT 21-1002-222 SCHMIDT 21-1002-222 SCHMIDT 21-1002-222 SCHMIDT 21-1002-222
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
SCHMIDT 21-1002-222
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
Polam PZPE Kostuchna PH 6 AL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5 TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5 TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5 TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5 TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5 TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5
more images
6
Германија Mühlacker
1296 km
TOX®-Kraftpaket MA 08.04, Type: K 8. 51. 100. 5
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Iserlohn
1529 km
SCHMIDT ZHS-2/22
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
REXROTH 0822243015 REXROTH 0822243015 REXROTH 0822243015 REXROTH 0822243015 REXROTH 0822243015 REXROTH 0822243015
more images
6
Германија Solingen
(Локација на дилерот)
1547 km
REXROTH 0822243015
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID PND 85/S
more images
1
Германија Velen-Ramsdorf
(Локација на дилерот)
1602 km
BERG & SCHMID PND 85/S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
8
Унгарија Tatabánya
714 km
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Polam PZPE Kostuchna PH 4 AL Polam PZPE Kostuchna PH 4 AL Polam PZPE Kostuchna PH 4 AL Polam PZPE Kostuchna PH 4 AL Polam PZPE Kostuchna PH 4 AL
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
Polam PZPE Kostuchna PH 4 AL
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN PM DUO 10-PN-K 100KN
more images
13
Унгарија Tata
724 km
PM DUO 10-PN-K 100KN
1998
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22 Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22
more images
11
Унгарија Kiskunlacháza
658 km
Tox Pressotechnik Q-S 001.030.100.22
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P
more images
6
Германија Solingen
(Локација на дилерот)
1547 km
FESTO OVEM-05-H-B-PO-CE-N-1P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BERG & SCHMID PND 45/S
more images
1
Германија Velen
1601 km
BERG & SCHMID PND 45/S
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Hahn & Kolb ZS 4 Hahn & Kolb ZS 4 Hahn & Kolb ZS 4 Hahn & Kolb ZS 4 Hahn & Kolb ZS 4 Hahn & Kolb ZS 4
more images
6
Унгарија Tatabánya
714 km
Hahn & Kolb ZS 4
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FINNPOWER P32UC20 FINNPOWER P32UC20 FINNPOWER P32UC20 FINNPOWER P32UC20
more images
4
Швајцарија Biel
1304 km
FINNPOWER P32UC20
2016
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FESTO - FESTO - FESTO -
more images
3
Германија Bensheim
1357 km
FESTO -
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES  DZX 2 (4 t) DUNKES  DZX 2 (4 t) DUNKES  DZX 2 (4 t) DUNKES  DZX 2 (4 t) DUNKES  DZX 2 (4 t)
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
DUNKES DZX 2 (4 t)
1982
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Farger Joosten Multipower Farger Joosten Multipower Farger Joosten Multipower Farger Joosten Multipower Farger Joosten Multipower Farger Joosten Multipower Farger Joosten Multipower
more images
7
Германија Wald
1216 km
Farger Joosten Multipower
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35 BORRIES BM 35
more images
9
Германија Rudersberg
1250 km
BORRIES BM 35
1991
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Ostrożne
1262 km
HP6 HP6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt Unbekannt unbekannt
more images
4
Германија Sonneberg
1270 km
Unbekannt unbekannt
1976
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TAMA 16 3104 TAMA 16 3104 TAMA 16 3104 TAMA 16 3104 TAMA 16 3104
more images
5
Полска Sadki
1326 km
TAMA 16 3104
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
TOX Pressotechnik S50.4.80.6 (44 t) mit Steuerung
1989
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BTM BTM BTM BTM BTM BTM BTM BTM BTM
more images
9
Германија Wald
1216 km
BTM
2019
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHLING DUO 1,5-PN-K SCHLING DUO 1,5-PN-K SCHLING DUO 1,5-PN-K SCHLING DUO 1,5-PN-K
more images
4
Германија Rödermark
1365 km
SCHLING DUO 1,5-PN-K
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MTI HPS MTI HPS MTI HPS MTI HPS
more images
4
Германија Cochem-Brauheck
1472 km
MTI HPS
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075 Tox Pressotechnik PC 075
more images
9
Германија Lennestadt
1491 km
Tox Pressotechnik PC 075
2007
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik PC 30.14 Tox Pressotechnik PC 30.14 Tox Pressotechnik PC 30.14 Tox Pressotechnik PC 30.14 Tox Pressotechnik PC 30.14 Tox Pressotechnik PC 30.14
more images
6
Германија Velbert
1559 km
Tox Pressotechnik PC 30.14
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHMIDT 28 kN SCHMIDT 28 kN
more images
2
Германија Staufenberg
1426 km
SCHMIDT 28 kN
1987
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07 Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07
more images
10
Германија Wald
1216 km
Tox Pressotechnik Zange: CRZ 03.37,Antrieb:RZK05.33.100.07
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schüco Typ 2 Schüco Typ 2 Schüco Typ 2
more images
3
Германија Essen
1570 km
Schüco Typ 2
1994
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES DF 2 (4 t) DUNKES DF 2 (4 t) DUNKES DF 2 (4 t)
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
DUNKES DF 2 (4 t)
1970
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07 Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07
more images
10
Германија Wald
1216 km
Tox Pressotechnik Zange:CRZ03.37 Kraftpaket:RZK0533.100.07
2003
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES DZ 4 (4 t) DUNKES DZ 4 (4 t) DUNKES DZ 4 (4 t) DUNKES DZ 4 (4 t) DUNKES DZ 4 (4 t) DUNKES DZ 4 (4 t)
more images
6
Германија Staufenberg
1426 km
DUNKES DZ 4 (4 t)
1985
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tox Pressotechnik CHM 03.45 Tox Pressotechnik CHM 03.45 Tox Pressotechnik CHM 03.45 Tox Pressotechnik CHM 03.45 Tox Pressotechnik CHM 03.45 Tox Pressotechnik CHM 03.45
more images
6
Германија Wald
1216 km
Tox Pressotechnik CHM 03.45
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHLING UNI 3 PNK (6 t) SCHLING UNI 3 PNK (6 t) SCHLING UNI 3 PNK (6 t) SCHLING UNI 3 PNK (6 t) SCHLING UNI 3 PNK (6 t)
more images
5
Германија Staufenberg
1426 km
SCHLING UNI 3 PNK (6 t)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES DZ 4 (40 kN) DUNKES DZ 4 (40 kN) DUNKES DZ 4 (40 kN)
more images
3
Германија Staufenberg
1426 km
DUNKES DZ 4 (40 kN)
1984
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SMC Cylinder CDS 1 SMC Cylinder CDS 1
more images
2
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
SMC Cylinder CDS 1
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES DZ 4 Zweihandausrueckung DUNKES DZ 4 Zweihandausrueckung DUNKES DZ 4 Zweihandausrueckung DUNKES DZ 4 Zweihandausrueckung
more images
4
Германија Staufenberg
(Локација на дилерот)
1426 km
DUNKES DZ 4 Zweihandausrueckung
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES DG 2 (4 t) DUNKES DG 2 (4 t)
more images
2
Германија Kassel
1433 km
DUNKES DG 2 (4 t)
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Пневматски преси

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.