Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Машини за мелење со нуркање користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машини за мелење Машини за мелење со нуркање
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
TSCHUDIN TL 25 A
1994
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UVA-Schweden MS_1216W001 UVA-Schweden MS_1216W001 UVA-Schweden MS_1216W001
more images
3
Германија Bad Friedrichshall
1292 km
UVA-Schweden MS_1216W001
2005
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rossi/Monza MONZA 400
more images
1
Италија Como
1119 km
Rossi/Monza MONZA 400
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Bienne
1303 km
Microrex 2H
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Rossi/Monza MONZA 410
more images
1
Италија Como
1119 km
Rossi/Monza MONZA 410
2022
како нов (изложбена машина)
Јавете се

Искористено Машини за мелење со нуркање

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши