категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (хоризонтални) Други
Класифицирана реклама
Makino  MAG1 INV 23908 Makino  MAG1 INV 23908 Makino  MAG1 INV 23908 Makino  MAG1 INV 23908 Makino  MAG1 INV 23908 Makino  MAG1 INV 23908 Makino  MAG1 INV 23908
more images
7
Чешка република Beroun
1104 km
Makino MAG1 INV 23908
2015
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura H.Plus-405
more images
1
Германија Idstein
1414 km
Matsuura H.Plus-405
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200 EMAG VSC 200
more images
6
Германија Wendlingen am Neckar
1246 km
EMAG VSC 200
2019
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
BYFAMA LEPUS II BYFAMA LEPUS II BYFAMA LEPUS II BYFAMA LEPUS II BYFAMA LEPUS II
more images
5
Полска Obodowo
1350 km
BYFAMA LEPUS II
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Niigata SPN 501-P8 Niigata SPN 501-P8 Niigata SPN 501-P8
more images
3
Италија Cuggiono
1128 km
Niigata SPN 501-P8
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150 T-Drill TEC 150
more images
11
Германија Saal an der Donau
1117 km
T-Drill TEC 150
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BRIDGEPORT VMC 1000/30 Y 600
more images
1
Италија Cologno Monzese
1096 km
BRIDGEPORT VMC 1000/30 Y 600
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000 Heckert HEC 1000
more images
9
Германија Idstein
1414 km
Heckert HEC 1000
2011
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800 MAZAK FH-8800
more images
9
Германија Bremen
1602 km
MAZAK FH-8800
2004
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schlick LBG-600-5 Schlick LBG-600-5 Schlick LBG-600-5 Schlick LBG-600-5 Schlick LBG-600-5 Schlick LBG-600-5
more images
6
Полска Inowrocław
1274 km
Schlick LBG-600-5
2001
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609 CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609
more images
13
Германија Geldern
(Локација на дилерот)
1609 km
CNC-STEP CNC Portalfräse T-Rex N-0609
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100 Collet & Engelhard BFf 100
more images
15
Грција Athens - Akadimia Platonos
436 km
Collet & Engelhard BFf 100
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Averex HS-540i GTS APC
more images
1
Германија Idstein
1414 km
Averex HS-540i GTS APC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki SH-500 3 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki SH-500 3 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki SH-500 3 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki SH-500 3 pallets / 500 x 500 mm
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Mori Seiki SH-500 3 pallets / 500 x 500 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ATMSOLUTIONS 4080-B ATMS CNC
more images
1
Полска Sadowa
1199 km
ATMSOLUTIONS 4080-B ATMS CNC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA  MA 400 HA
more images
1
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA MA 400 HA
2005
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство Burnley
2233 km
Makino MCD2016
2004
Втора рака
Класифицирана реклама
Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II Mazak nexus 6000-II
more images
9
Словенија Ponoviška cesta 13, 1270 Litija, Slovenija
744 km
Mazak nexus 6000-II
2006
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Pegard Flexivit BC TRT 1400 Pegard Flexivit BC TRT 1400 Pegard Flexivit BC TRT 1400 Pegard Flexivit BC TRT 1400
more images
4
Германија Idstein
1414 km
Pegard Flexivit BC TRT 1400
2000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm
more images
4
Белгија Deinze
(Локација на дилерот)
1739 km
Mori Seiki MH-50 2 pallets / 500 x 500 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ATMSOLUTIONS 2060-B ATMS CNC
more images
1
Полска Sadowa
1199 km
ATMSOLUTIONS 2060-B ATMS CNC
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA  MC 1000 H 6 APC
more images
1
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA MC 1000 H 6 APC
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS EC-400PP HAAS EC-400PP HAAS EC-400PP HAAS EC-400PP HAAS EC-400PP HAAS EC-400PP HAAS EC-400PP
more images
7
Данска Løsning
1806 km
HAAS EC-400PP
како нов (изложбена машина)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство 401-407 Tyburn Rd, Birmingham B24 8HJ, UK
2146 km
Mazak Nexus 5000-III
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
SAMAG MFZ 2-3 SAMAG MFZ 2-3 SAMAG MFZ 2-3 SAMAG MFZ 2-3 SAMAG MFZ 2-3 SAMAG MFZ 2-3
more images
6
Германија Idstein
1414 km
SAMAG MFZ 2-3
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363 SCHMID SE 363
more images
10
Германија Bad Saulgau
1198 km
SCHMID SE 363
2016
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
 Serie MC
more images
1
Германија Babenhausen
1160 km
Serie MC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA  MA 50 HB
more images
1
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA MA 50 HB
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Huron VX8 Huron VX8 Huron VX8 Huron VX8 Huron VX8
more images
5
Франција Erstein
1342 km
Huron VX8
2007
како нов (користен)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство Staffordshire, UK
2177 km
Brother Speedio R650X1
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
SAMAG MFZ 2-2 SAMAG MFZ 2-2 SAMAG MFZ 2-2 SAMAG MFZ 2-2 SAMAG MFZ 2-2 SAMAG MFZ 2-2
more images
6
Германија Idstein
1414 km
SAMAG MFZ 2-2
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB BZ 600 GROB BZ 600 GROB BZ 600 GROB BZ 600 GROB BZ 600 GROB BZ 600 GROB BZ 600
more images
7
Германија Mannheim
1353 km
GROB BZ 600
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FILL SM-02 FILL SM-02 FILL SM-02 FILL SM-02 FILL SM-02 FILL SM-02
more images
6
Германија Deutschland
1369 km
FILL SM-02
2012
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA MA-600HII
more images
1
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA MA-600HII
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKK KCH500 OKK KCH500 OKK KCH500 OKK KCH500 OKK KCH500 OKK KCH500 OKK KCH500
more images
7
Германија Bochum
1557 km
OKK KCH500
1992
добро (искористено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство Staffordshire, UK
2177 km
Mazak Nexus 5000-III
2016
Втора рака
Класифицирана реклама
Pilz s6C; 751 106 Pilz s6C; 751 106
more images
2
Германија Bielefeld
1530 km
Pilz s6C; 751 106
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P Tsugami FMA5-III 5F10P
more images
10
Португалија R. Manuel Cruz, 4780, Portugal
2509 km
Tsugami FMA5-III 5F10P
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino A55-A126 Makino A55-A126 Makino A55-A126 Makino A55-A126 Makino A55-A126 Makino A55-A126 Makino A55-A126 Makino A55-A126
more images
8
Германија Bochum
1557 km
Makino A55-A126
1999
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Обединето Кралство Staffordshire, UK
2177 km
Mazak HCN-5000
2018
Втора рака
Класифицирана реклама
INA XSI 140844
more images
1
Германија Bielefeld
1530 km
INA XSI 140844
2006
Ново
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.