категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на метал и машински алати Машински центри (универзални) Други
Класифицирана реклама
Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130
more images
9
Србија Ваљево
333 km
Elumatec SBZ 130
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG HSC - 75 lienear DMG HSC - 75 lienear DMG HSC - 75 lienear DMG HSC - 75 lienear
more images
4
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
DMG HSC - 75 lienear
2011
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581 Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581 Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581 Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581 Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581 Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581
more images
6
Чешка република Beroun
1104 km
Kovosvit MAS MCV 1000 AX Sprint 5 os INV 24581
2005
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
STARRAG HECKERT LX 151
2007
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
NAKAMURA Super NTM 3 NAKAMURA Super NTM 3
more images
2
Германија Idstein
1414 km
NAKAMURA Super NTM 3
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V Deckel Maho DMU 70V
more images
4
Германија Bochum
1557 km
Deckel Maho DMU 70V
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BYFAMA GARNET 5X 11kW
more images
1
Полска Obodowo
1350 km
BYFAMA GARNET 5X 11kW
2022
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5 FANUC Robodrill alpha D21LIB5
more images
5
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
FANUC Robodrill alpha D21LIB5
2017
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL-MAHO DMU 60 P DECKEL-MAHO DMU 60 P
more images
2
Германија Metzingen
(Локација на дилерот)
1246 km
DECKEL-MAHO DMU 60 P
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
STARRAG HECKERT LX 051
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Soraluce TA-20
more images
1
Германија Idstein
1414 km
Soraluce TA-20
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Länge 2970 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60 Burkhardt + Weber MC 60
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Burkhardt + Weber MC 60
1987
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U DMG DMC 60 U
more images
10
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
DMG DMC 60 U
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T DECKEL DMU 50 T
more images
7
Германија Aachen
1573 km
DECKEL DMU 50 T
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
STARRAG HECKERT LX 151
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50 Deckel Maho FP3-50
more images
15
Германија Idstein
1414 km
Deckel Maho FP3-50
1995
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Metama TV 420 Metama TV 420 Metama TV 420 Metama TV 420 Metama TV 420
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Metama TV 420
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Bridgeport VMC 600 Bridgeport VMC 600 Bridgeport VMC 600 Bridgeport VMC 600 Bridgeport VMC 600 Bridgeport VMC 600
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Bridgeport VMC 600
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MAKINO DA 300 MAKINO DA 300 MAKINO DA 300 MAKINO DA 300 MAKINO DA 300
more images
5
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
MAKINO DA 300
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S Ulmadan Single S
more images
15
Данска Them
1838 km
Ulmadan Single S
2003
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matsuura RA-1 Matsuura RA-1
more images
2
Matsuura RA-1
1987
подготвен за употреба (искористен)
Класифицирана реклама
elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130 elumatec SBZ 130
more images
15
Холандија Zuidland
1746 km
elumatec SBZ 130
1999
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ernest Bodmer & Fils OPT-500 Ernest Bodmer & Fils OPT-500 Ernest Bodmer & Fils OPT-500 Ernest Bodmer & Fils OPT-500 Ernest Bodmer & Fils OPT-500
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Ernest Bodmer & Fils OPT-500
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Spinner MVC 1600 Spinner MVC 1600 Spinner MVC 1600 Spinner MVC 1600 Spinner MVC 1600 Spinner MVC 1600
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Spinner MVC 1600
2013
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU
more images
7
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
QUASER MV204IIU
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan
more images
14
Данска Them
1838 km
Ulmadan
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340
more images
7
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie FMC 340
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30 FORMAT 4 H350 16.30
more images
15
Германија Weilheim an der Teck
1233 km
FORMAT 4 H350 16.30
2017
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm unbekannt Länge 2970 mm
more images
15
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
unbekannt Länge 2970 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ken Compact B-2522 Ken Compact B-2522 Ken Compact B-2522 Ken Compact B-2522 Ken Compact B-2522 Ken Compact B-2522
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Ken Compact B-2522
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U
more images
10
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
MIKRON-AGIE CHARMILLES HPM 800U
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine Ulmadan Single Sided Edge Machine
more images
15
Данска Them
1838 km
Ulmadan Single Sided Edge Machine
2002
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470
more images
6
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie FMC 440 / 470
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10 Quaser MK 603 H/10
more images
13
Полска Kłaj
940 km
Quaser MK 603 H/10
2002
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Tronzadoras MG MG 3300/4
more images
1
Австрија Thalheim bei Wels
946 km
Tronzadoras MG MG 3300/4
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak AJV 35/60 Mazak AJV 35/60 Mazak AJV 35/60 Mazak AJV 35/60 Mazak AJV 35/60 Mazak AJV 35/60
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Mazak AJV 35/60
1992
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
5
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan Ulmadan
more images
15
Данска Them
1838 km
Ulmadan
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5
more images
7
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie AXEL 5
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C AXA VSC-1-M/C
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AXA VSC-1-M/C
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
4
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie LMX 650
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Heller MC16i Heller MC16i Heller MC16i Heller MC16i Heller MC16i Heller MC16i
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Heller MC16i
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
5
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 80U Deckel Maho DMC 80U Deckel Maho DMC 80U Deckel Maho DMC 80U Deckel Maho DMC 80U
more images
5
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Deckel Maho DMC 80U
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
4
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Brother TC-S2C Brother TC-S2C Brother TC-S2C Brother TC-S2C Brother TC-S2C Brother TC-S2C
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Brother TC-S2C
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
4
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
5
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2007
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.