Купете Други користени (120)

  • Подреди резултати
  • најниска цена Највисока цена
  • Најнови огласи Најстарите огласи
  • Најкратко растојание најдалечното растојание
  • Последна година на градба Најстарата година на градба
  • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
  • Производителите А до Ш Производителот Z до A
  • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Машински центри (универзални) Други
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
STARRAG HECKERT LX 151
2007
Втора рака
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Унгарија Komárom
740 km
HAAS VF-2YT
2018
како нов (користен)
Класифицирана реклама
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie LMX 650
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Kamieniec Wrocławski
1111 km
Gemma Group RUMBA 4000
2022
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C Kelch VEGA C
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Kelch VEGA C
2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb
more images
7
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
FANUC ROBODRILL ALPHA T14iFb
2015
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051 STARRAG HECKERT LX 051
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
STARRAG HECKERT LX 051
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212 GROB GM4212
more images
15
Германија Kirchheim unter Teck
1244 km
GROB GM4212
2008
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5 Fom Industrie AXEL 5
more images
7
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie AXEL 5
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Neuler
1219 km
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630 Werner & Kolb TC 630
more images
15
Германија Wust-Fischbeck
1416 km
Werner & Kolb TC 630
1990
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620 LITZ LU-620
more images
10
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
LITZ LU-620
2014
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151 STARRAG HECKERT LX 151
more images
5
Германија Karlsbad
1312 km
STARRAG HECKERT LX 151
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8 Unisign UNICOM 8
more images
15
Германија Pullach im Isartal
1078 km
Unisign UNICOM 8
2001
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470 Fom Industrie FMC 440 / 470
more images
6
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie FMC 440 / 470
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50 DMG Microset ECO 210 SK50
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
DMG Microset ECO 210 SK50
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212 DS Meccanica DS 212
more images
10
Германија Hamburg
1593 km
DS Meccanica DS 212
2003
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5 FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5
more images
9
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
FANUC ROBODRILL ALPHA D21LiB5
2016
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Романија Pitești
442 km
MEP ITALY SYNTAX LINE 25
2005
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130 Elumatec SBZ 130
more images
9
Србија Ваљево
333 km
Elumatec SBZ 130
2000
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340 Fom Industrie FMC 340
more images
7
Италија Via Mercadante, 85, 47841 Cattolica RN, Italia
780 km
Fom Industrie FMC 340
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV Zoller V520B/AWV
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
Zoller V520B/AWV
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
4
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B Finetech SMV 1270-3B
more images
9
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
Finetech SMV 1270-3B
2015
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
AXA VSC 0 AXA VSC 0 AXA VSC 0 AXA VSC 0 AXA VSC 0 AXA VSC 0
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
AXA VSC 0
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Makino MCD 1816 Makino MCD 1816 Makino MCD 1816 Makino MCD 1816 Makino MCD 1816 Makino MCD 1816
more images
6
Австрија Waidhofen an der Thaya
949 km
Makino MCD 1816
2000
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H
more images
7
Германија Kirchheim unter Teck
1244 km
ANGER HCX 2000 H
2014
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm unbekannt 15040/1800/H1230 mm
more images
15
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt 15040/1800/H1230 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
5
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U
more images
9
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
MIKRON-AGIE CHARMILLES XSM 400 U
2008
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schmid GmbH Schmid GmbH Schmid GmbH Schmid GmbH Schmid GmbH Schmid GmbH
more images
6
Германија Berlin
1365 km
Schmid GmbH
1990
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi Dyamach DT5 CNC 5 assi
more images
10
Италија Vicenza
929 km
Dyamach DT5 CNC 5 assi
2019
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H
more images
8
Германија Kirchheim unter Teck
1244 km
ANGER HCX 2000 H
2014
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK Matec 30 HVK
more images
13
Германија Bad Griesbach im Rottal
1015 km
Matec 30 HVK
2014
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
5
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU QUASER MV204IIU
more images
7
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
QUASER MV204IIU
2002
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG Deckel Maho DMU 70 DMG Deckel Maho DMU 70 DMG Deckel Maho DMU 70 DMG Deckel Maho DMU 70 DMG Deckel Maho DMU 70 DMG Deckel Maho DMU 70
more images
6
Германија Berlin
1365 km
DMG Deckel Maho DMU 70
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H
more images
12
Германија Kirchheim unter Teck
1244 km
ANGER HCX 2000 H
2014
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
5
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2007
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400 MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400
more images
10
Германија Lauchheim
(Локација на дилерот)
1209 km
MIKRON-AGIE CHARMILLES HSM 400
2005
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Elumatec SBZ640 Elumatec SBZ640 Elumatec SBZ640 Elumatec SBZ640 Elumatec SBZ640 Elumatec SBZ640
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Elumatec SBZ640
2010
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H ANGER HCX 2000 H
more images
10
Германија Kirchheim unter Teck
1244 km
ANGER HCX 2000 H
2014
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
4
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4 Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Deckel Maho DMC 60 H hi-dyn RS4
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X ELHA FM 4+X
more images
4
Германија Altenstadt
1168 km
ELHA FM 4+X
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
AXA VPC-40-U AXA VPC-40-U AXA VPC-40-U AXA VPC-40-U AXA VPC-40-U AXA VPC-40-U
more images
6
Германија Berlin
1365 km
AXA VPC-40-U
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Chiron DZ 12W Chiron DZ 12W Chiron DZ 12W Chiron DZ 12W Chiron DZ 12W Chiron DZ 12W
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Chiron DZ 12W
2015
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Reckermann RBZ-1050 Reckermann RBZ-1050 Reckermann RBZ-1050 Reckermann RBZ-1050 Reckermann RBZ-1050 Reckermann RBZ-1050
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Reckermann RBZ-1050
2007
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Buffalo Machinery VMC-1300 Buffalo Machinery VMC-1300 Buffalo Machinery VMC-1300 Buffalo Machinery VMC-1300 Buffalo Machinery VMC-1300 Buffalo Machinery VMC-1300
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Buffalo Machinery VMC-1300
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Fidia D218/ 5A Fidia D218/ 5A Fidia D218/ 5A Fidia D218/ 5A Fidia D218/ 5A Fidia D218/ 5A
more images
6
Германија Berlin
(Локација на дилерот)
1365 km
Fidia D218/ 5A
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се