категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Ексцентрични преси една колона 0-24t користени

Машини за обработка на метал и машински алати Притиснете Ексцентрични преси една колона 0-24t
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 250 P HESSE by FRESAN FP 250 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 250 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
ODIN 8t press (2002) ODIN 8t press (2002) ODIN 8t press (2002) ODIN 8t press (2002) ODIN 8t press (2002)
more images
5
Унгарија Tatabánya
712 km
ODIN 8t press (2002)
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER , ExP 15 MÜLLER , ExP 15 MÜLLER , ExP 15
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
MÜLLER , ExP 15
1977
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN XHV II WEINGARTEN XHV II WEINGARTEN XHV II
more images
3
Германија Eislingen/Fils
1229 km
WEINGARTEN XHV II
1961
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EXNER EEX 40 EXNER EEX 40 EXNER EEX 40 EXNER EEX 40 EXNER EEX 40
more images
5
Германија Huisheim
1179 km
EXNER EEX 40
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100 Heilbronn EP 100
more images
13
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Heilbronn EP 100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 200 P HESSE by FRESAN FP 200 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 200 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Müller PDE30SLFHK
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW PKZE 2.5 WMW PKZE 2.5 WMW PKZE 2.5 WMW PKZE 2.5 WMW PKZE 2.5
more images
5
Германија Leipzig
1295 km
WMW PKZE 2.5
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HEILBRONN EPT10 HEILBRONN EPT10 HEILBRONN EPT10 HEILBRONN EPT10
more images
4
Германија Eislingen/Fils
1229 km
HEILBRONN EPT10
1987
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HELMERDING TPEP 12 B HELMERDING TPEP 12 B HELMERDING TPEP 12 B HELMERDING TPEP 12 B
more images
4
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
HELMERDING TPEP 12 B
1986
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t Stanko K2130B 100t
more images
14
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Stanko K2130B 100t
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 130 P HESSE by FRESAN FP 130 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 130 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Müller PDE30SLFHK
1988
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Leipzig
1298 km
WMW Zeulenroda PYTE 3.15
1985
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MABU , 6 STF MABU , 6 STF MABU , 6 STF
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
MABU , 6 STF
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN A 16 WEINGARTEN A 16 WEINGARTEN A 16
more images
3
Германија Plettenberg
1503 km
WEINGARTEN A 16
1975
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingarten XHV II Weingarten XHV II Weingarten XHV II Weingarten XHV II Weingarten XHV II Weingarten XHV II Weingarten XHV II Weingarten XHV II
more images
8
Германија Höchst im Odenwald
1343 km
Weingarten XHV II
1977
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 80 P HESSE by FRESAN FP 80 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 80 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Kaiser PO 40 F
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WMW Zeulenroda PYTE 2.5 x 150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5 x 150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5 x 150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5 x 150 WMW Zeulenroda PYTE 2.5 x 150
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
WMW Zeulenroda PYTE 2.5 x 150
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100 Gosmeta EPS-100
more images
8
Холандија Wijchen
(Локација на дилерот)
1660 km
Gosmeta EPS-100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN E 10 WEINGARTEN E 10 WEINGARTEN E 10
more images
3
Германија Plettenberg
1503 km
WEINGARTEN E 10
1962
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10 Heilbronn EP 10
more images
11
Германија Reichenbach am Heuberg
1248 km
Heilbronn EP 10
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 100 P HESSE by FRESAN FP 100 P HESSE by FRESAN FP 100 P HESSE by FRESAN FP 100 P HESSE by FRESAN FP 100 P HESSE by FRESAN FP 100 P HESSE by FRESAN FP 100 P
more images
7
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 100 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Wiefelstede
1648 km
Müller ExP 15
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Ebu EP1 Ebu EP1 Ebu EP1
more images
3
Германија Pfungstadt
1366 km
Ebu EP1
1964
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MABU 6 TF / BA1.1 MABU 6 TF / BA1.1 MABU 6 TF / BA1.1
more images
3
Германија Plettenberg
1503 km
MABU 6 TF / BA1.1
1977
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 160 P HESSE by FRESAN FP 160 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 160 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Ebu SK 15 Ebu SK 15 Ebu SK 15
more images
3
Германија Pfungstadt
1366 km
Ebu SK 15
1975
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHOEN TES-B-C 16 SCHOEN TES-B-C 16 SCHOEN TES-B-C 16
more images
3
Германија Plettenberg
(Локација на дилерот)
1503 km
SCHOEN TES-B-C 16
1984
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 10 P HESSE by FRESAN FP 10 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 10 P
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 40 P HESSE by FRESAN FP 40 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 40 P
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCS 1300 P81 HESSE by DIRINLER CDCS 1300 P81 HESSE by DIRINLER CDCS 1300 P81 HESSE by DIRINLER CDCS 1300 P81
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCS 1300 P81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCS 2000 P81
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCS 2000 P81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCS 800 P81
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCS 800 P81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCS 1100 P81
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCS 1100 P81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCS 1600 P81 HESSE by DIRINLER CDCS 1600 P81 HESSE by DIRINLER CDCS 1600 P81 HESSE by DIRINLER CDCS 1600 P81
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCS 1600 P81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 60 P HESSE by FRESAN FP 60 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 60 P
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-100 MC-100 MC-100 MC-100
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-100
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-200 MC-200 MC-200 MC-200
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-200
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-50 MC-50 MC-50 MC-50 MC-50 MC-50
more images
6
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-50
2019
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-70 MC-70 MC-70 MC-70
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-70
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-125 MC-125 MC-125 MC-125
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-125
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-250 MC-250 MC-250 MC-250
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-250
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by DIRINLER CDCS 630 P81
more images
1
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by DIRINLER CDCS 630 P81
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
 MC-160 MC-160 MC-160 MC-160
more images
4
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
MC-160
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 15 P HESSE by FRESAN FP 15 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 15 P
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 20 P HESSE by FRESAN FP 20 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 20 P
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HESSE by FRESAN FP 30 P HESSE by FRESAN FP 30 P
more images
2
Австрија Wiener Neudorf
(Локација на дилерот)
838 km
HESSE by FRESAN FP 30 P
2023
Ново
Јавете се

Искористено Ексцентрични преси една колона 0-24t

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.