Купете ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 250-299мм. користени (105)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 250-299мм.
Класифицирана реклама
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Kovosvit MT 50 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC Optimum L28 CNC
more images
Австрија Oberweis
944 km
Optimum L28 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200 Takisawa Td 200
more images
Италија Mazzano
1.015 km
Takisawa Td 200
Јавете се
Класифицирана реклама
Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP Daewoo Doosan PUMA 2 SP
more images
Полска Jasło
906 km
Daewoo Doosan PUMA 2 SP
Јавете се
Класифицирана реклама
Index GU800 Index GU800 Index GU800 Index GU800 Index GU800
more images
Германија Heilbronn
1.290 km
Index GU800
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM
more images
Германија Brigachtal
1.266 km
Mazak Quick-Turn Nexus 200-IIM
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400 WEISSER Univertor AS 400
more images
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1.092 km
WEISSER Univertor AS 400
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS ST 10 INV 27349 HAAS ST 10 INV 27349
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
HAAS ST 10 INV 27349
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A Hyundai E160A
more images
Чешка република Kobližná 3, 631 32 Brno-Brno-střed, Tschechien
935 km
Hyundai E160A
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO TM 6 HURCO TM 6 HURCO TM 6 HURCO TM 6 HURCO TM 6 HURCO TM 6 HURCO TM 6 HURCO TM 6
more images
Германија Chemnitz
1.229 km
HURCO TM 6
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC WEILER Praktikant VC
more images
Германија Friesenheim
1.324 km
WEILER Praktikant VC
Јавете се
Класифицирана реклама
SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km
SMEC NS 2000 AM + Cubebox DR 12 kg
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Denzlingen
1.307 km
MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN GT 2100 INV 27291 DOOSAN GT 2100 INV 27291 DOOSAN GT 2100 INV 27291
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
DOOSAN GT 2100 INV 27291
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30 HAAS ST30
more images
Германија Kißlegg
1.162 km
HAAS ST30
Јавете се
Класифицирана реклама
Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN Schaublin 125-CCN
more images
Холандија Schijndel
1.663 km
Schaublin 125-CCN
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS SL 10 HAAS SL 10 HAAS SL 10 HAAS SL 10
more images
Германија Schwäbisch Gmünd
1.228 km
HAAS SL 10
Јавете се
Класифицирана реклама
GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310 GILDEMEISTER CTX 310
more images
Германија Ennepetal
1.538 km
GILDEMEISTER CTX 310
Јавете се
Класифицирана реклама
more images
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1.092 km
WEISSER Univertor AS 400
Јавете се
Класифицирана реклама
POLYGYM MINI 88 INV 24057 POLYGYM MINI 88 INV 24057 POLYGYM MINI 88 INV 24057 POLYGYM MINI 88 INV 24057
more images
Чешка република Tryskovická 343/6, 196 00 Praha 9, Tschechien
1.103 km
POLYGYM MINI 88 INV 24057
Јавете се
Класифицирана реклама
HURCO VTX UI HURCO VTX UI HURCO VTX UI HURCO VTX UI HURCO VTX UI HURCO VTX UI
more images
Германија Denkingen
1.254 km
HURCO VTX UI
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200 Gildemeister AG. RNF 40/200
more images
Унгарија Délegyháza
664 km
Gildemeister AG. RNF 40/200
Јавете се
Класифицирана реклама
GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS GDW 300 CS
more images
Франција Saint-Genix-les-Villages
1.369 km
GDW 300 CS
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
Hyundai HIT15s Hyundai HIT15s Hyundai HIT15s Hyundai HIT15s
more images
Естонија Estonia
1.905 km
Hyundai HIT15s
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y Mazak Integrex 200-2Y
more images
Италија Thiene
942 km
Mazak Integrex 200-2Y
Јавете се
Класифицирана реклама
COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8 COLCHESTER TORNADO T8
more images
Германија Hattingen
1.554 km
COLCHESTER TORNADO T8
Јавете се
Класифицирана реклама
Goodway GS 280 LM Goodway GS 280 LM
more images
Романија Bacău
686 km
Goodway GS 280 LM
Јавете се
Класифицирана реклама
TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M TMT L-290M
more images
Шпанија Terrassa
1.637 km
TMT L-290M
Јавете се
Класифицирана реклама
MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC MAS SP 280 MC
more images
Германија Heilbronn
1.290 km
MAS SP 280 MC
Јавете се
Купи го сега
Gildemeiser CTX 310
Класифицирана реклама
DMG MORI NLX 1500 SY / 500 DMG MORI NLX 1500 SY / 500 DMG MORI NLX 1500 SY / 500 DMG MORI NLX 1500 SY / 500
more images
Германија Baden-Württemberg, Deutschland
1.248 km
DMG MORI NLX 1500 SY / 500
Јавете се
Класифицирана реклама
Emco ET 365 Emco ET 365 Emco ET 365 Emco ET 365 Emco ET 365 Emco ET 365
more images
Германија
1.437 km
Emco ET 365
Јавете се
Класифицирана реклама
ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420 ROMI M 420
more images
Германија Köln
1.529 km
ROMI M 420
Јавете се
Класифицирана реклама
INDEX G 300 INDEX G 300 INDEX G 300
more images
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1.092 km
INDEX G 300
Јавете се
Класифицирана реклама
MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY MTRent MTcut T 22SY
more images
Германија Celle
1.503 km
MTRent MTcut T 22SY
Јавете се
Класифицирана реклама
EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65 EMCO Maxxturn 65
more images
Австрија St. Daniel 81, 9635, Österreich
892 km
EMCO Maxxturn 65
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1.225 km
VICTOR TNS 3H
Јавете се
Класифицирана реклама
Oerlikon C 24 Oerlikon C 24 Oerlikon C 24 Oerlikon C 24 Oerlikon C 24 Oerlikon C 24 Oerlikon C 24
more images
Холандија Soerendonk
1.638 km
Oerlikon C 24
Јавете се
Класифицирана реклама
Victor VT-Plus 20 Victor VT-Plus 20 Victor VT-Plus 20 Victor VT-Plus 20 Victor VT-Plus 20 Victor VT-Plus 20
more images
Холандија Babberich
1.645 km
Victor VT-Plus 20
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS ST-15Y HAAS ST-15Y HAAS ST-15Y HAAS ST-15Y HAAS ST-15Y
more images
Обединето Кралство Thurmaston
2.108 km
HAAS ST-15Y
Јавете се
Класифицирана реклама
HYUNDAI WIA SE 2200 LM HYUNDAI WIA SE 2200 LM HYUNDAI WIA SE 2200 LM HYUNDAI WIA SE 2200 LM HYUNDAI WIA SE 2200 LM HYUNDAI WIA SE 2200 LM
more images
Германија Chemnitz
1.230 km
HYUNDAI WIA SE 2200 LM
Јавете се
Класифицирана реклама
Muller Pesant Challenger 3 Muller Pesant Challenger 3 Muller Pesant Challenger 3 Muller Pesant Challenger 3 Muller Pesant Challenger 3 Muller Pesant Challenger 3
more images
Германија Fuldatal
1.432 km
Muller Pesant Challenger 3
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1.225 km
COOLCHESTER Tornado 300
Јавете се
Класифицирана реклама
OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C
more images
Франција Ensisheim
1.333 km
OERLIKON BOEHRINGER VDF 180 C
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Mazak QTN 100-I
Класифицирана реклама
Güdel G100 CNC Güdel G100 CNC Güdel G100 CNC
more images
Германија Düsseldorf
1.558 km
Güdel G100 CNC
Јавете се
Класифицирана реклама
Okuma LT10 M Okuma LT10 M Okuma LT10 M Okuma LT10 M Okuma LT10 M Okuma LT10 M Okuma LT10 M Okuma LT10 M
more images
Шведска Valingevägen 15, 632 33 Eskilstuna, Sweden
2.008 km
Okuma LT10 M
Јавете се
Класифицирана реклама
SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC SPINNER TC 400-52 MC
more images
Германија Oelde
1.531 km
SPINNER TC 400-52 MC
Јавете се
Класифицирана реклама
Швајцарија Root
1.225 km
OKUMA LB 15
Јавете се