➤ ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 250-299мм. користено купи (98 огласи) - Machineseeker.mk 🏷️

Купете ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 250-299мм. користени (98)

 • Подреди резултати

 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ стругови со дијаметар на вртење 250-299мм.
аукција
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
 VDF Boehringer NG 200-2/2
завршува во 
 Т   часови   Мин   Сек  Аукцијата заврши
Германија Bayern
1.191 km


VDF BoehringerNG 200-2/2

buyer-protection
Јавете се
аукција
 TAJMAC -ZPS SAL 100/4 CNC Lathe
 TAJMAC -ZPS SAL 100/4 CNC Lathe
Аукцијата заврши
Романија Cristian
539 km


TAJMAC-ZPS SAL 100/4 CNC Lathe

Потврден дилер
Детали Јавете се
аукција
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
 Schaublin 65 TM-6 Y
завршува во 
 Т   часови   Мин   Сек  Аукцијата заврши
Словенија Tržič
796 km


Schaublin65 TM-6 Y

buyer-protection
Јавете се
Класифицирана реклама
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
 TMT L-290 BM
more images
Германија Günzburg
1.178 km


TMT L-290 BM

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
 NCT MSL200
more images
Унгарија Székesfehérvár
672 km


NCTMSL200

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
 Mazak SUPER QUICK TURN SQT-200M
more images
Полска Mianowice
1.114 km


MazakSUPER QUICK TURN SQT-200M

Јавете се
Класифицирана реклама
 Mori Seiki ZT 1000Y,28293
 Mori Seiki ZT 1000Y,28293
 Mori Seiki ZT 1000Y,28293
 Mori Seiki ZT 1000Y,28293
 Mori Seiki ZT 1000Y,28293
 Mori Seiki ZT 1000Y,28293
more images
Чешка република U Zoologické zahrady 476/45, 635 00 Brno-Bystrc, Česko
940 km


Mori SeikiZT 1000Y,28293

Јавете се
Класифицирана реклама
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
 Takisawa Td 200
more images
Италија Mazzano
1.015 km


TakisawaTd 200

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 GOODWAY GLS-150/200
 GOODWAY GLS-150/200
 GOODWAY GLS-150/200
 GOODWAY GLS-150/200
 GOODWAY GLS-150/200
more images
Швајцарија Niederhelfenschwil
1.189 km


GOODWAYGLS-150/200

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
 TMT L-290BM
more images
Германија Heilbronn
1.290 km


TMTL-290BM

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
 MAZAK QTN NEXUS 100II
more images
Полска Jasło
906 km


MAZAK QTN NEXUS 100II

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
 CMZ TX66 Y2 Quattro
more images
Франција Saint-Genix-les-Villages
1.369 km


CMZTX66 Y2 Quattro

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
 DOOSAN PUMA TL 2500 L
more images
Германија Lüdenscheid
1.518 km


DOOSANPUMA TL 2500 L

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
 MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
 MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
 MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
 MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
 MAZAK Quick Turn Nexus 250-II M Universal 1000
more images
Германија Denzlingen
1.307 km


MAZAKQuick Turn Nexus 250-II M Universal 1000

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
 Schaublin 180 CCN
more images
Холандија Schijndel
1.663 km


Schaublin180 CCN

Потврден дилер
Јавете се
Класифицирана реклама
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
 SMEC PL2000BM
more images
Полска Wanaty
1.030 km


SMECPL2000BM

Јавете се
Класифицирана реклама
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
 SMEC NS 2000 AM + Cubebox RT 12 kg
more images
Германија Neunburg vorm Wald
1.126 km


SMEC NS 2000 AM+ Cubebox RT 12 kg

Јавете се
Класифицирана реклама
 Hyundai-Wia HD 2600 SY
 Hyundai-Wia HD 2600 SY
 Hyundai-Wia HD 2600 SY
more images
Германија Gochsheim
1.288 km


Hyundai-WiaHD 2600 SY

Јавете се
Класифицирана реклама
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
 DMG MORI NLX 2500 SY 700
more images
Италија Berlingo
1.039 km


DMG MORINLX 2500 SY 700

Јавете се
Класифицирана реклама
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
more images
Италија Rudiano
1.049 km


Schaublin125-CCN

Јавете се
Класифицирана реклама
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
 Schaublin 125-CCN
more images
Холандија Schijndel
1.663 km


Schaublin125-CCN

Потврден дилер
Јавете се
аукција
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
 EMCO EMCOTURN E45
Аукцијата заврши
Германија Baden-Württemberg
1.229 km


EMCOEMCOTURN E45

buyer-protection
Јавете се
Класифицирана реклама
 Hyundai-Wia LM1800TTSY
 Hyundai-Wia LM1800TTSY
more images
Германија Gochsheim
1.288 km


Hyundai-WiaLM1800TTSY

Јавете се
Класифицирана реклама
 Hyundai-Wia LF 2600 M
more images
Германија Gochsheim
1.288 km


Hyundai-WiaLF 2600 M

Јавете се
Класифицирана реклама
 Hyundai-Wia HD 2200 SY
 Hyundai-Wia HD 2200 SY
 Hyundai-Wia HD 2200 SY
 Hyundai-Wia HD 2200 SY
more images
Германија Gochsheim
1.288 km


Hyundai-WiaHD 2200 SY

Јавете се