Купете Цртежот притиска двојна колона користени (51)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Притиснете Цртежот притиска двојна колона
Класифицирана реклама
DUNKES HDZ 160 DUNKES HDZ 160 DUNKES HDZ 160 DUNKES HDZ 160 DUNKES HDZ 160 DUNKES HDZ 160
more images
6
Австрија Blintendorf
819 km
DUNKES HDZ 160
2016
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER BZE 1600-40.7.1
more images
1
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER BZE 1600-40.7.1
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Beck & Röhm BPDZ 100/40 Beck & Röhm BPDZ 100/40 Beck & Röhm BPDZ 100/40
more images
3
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
Beck & Röhm BPDZ 100/40
1991
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
LAUFFER RZU 400 LAUFFER RZU 400
more images
2
Германија Kehl
(Локација на дилерот)
1339 km
LAUFFER RZU 400
1981
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RASKIN 70-30-E-2
more images
1
Италија Settimo Torinese
(Локација на дилерот)
1197 km
RASKIN 70-30-E-2
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MUELLER BZE 240 MUELLER BZE 240 MUELLER BZE 240 MUELLER BZE 240 MUELLER BZE 240
more images
5
Германија Eislingen/Fils
1229 km
MUELLER BZE 240
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUALFORM
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
DUALFORM
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 1000-40.3.4
more images
1
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 1000-40.3.4
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4 MULLER ZE 315 - 18.2.4
more images
11
Чешка република Heršpická 813/5, 639 00 Brno-střed-Štýřice, Czechia
933 km
MULLER ZE 315 - 18.2.4
1979
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Intemach IHD 400 Intemach IHD 400 Intemach IHD 400 Intemach IHD 400 Intemach IHD 400
more images
5
Турција Bosna Hersek, Konya Sk. No:5 D:408, 42250 Selçuklu/Konya, Türkei
1005 km
Intemach IHD 400
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
WEINGARTEN VK 500 . 33 . 76 WEINGARTEN VK 500 . 33 . 76
more images
2
Италија Settimo Torinese
(Локација на дилерот)
1197 km
WEINGARTEN VK 500 . 33 . 76
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
KIESERLING SKPN 800/2000
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
PITZMAN & PFEIFER
more images
1
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
PITZMAN & PFEIFER
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 800-31.1.4 MÜLLER ZE 800-31.1.4 MÜLLER ZE 800-31.1.4 MÜLLER ZE 800-31.1.4
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 800-31.1.4
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Ennepetal
1538 km
SMG
1963
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MECFOND S2-600-2800-1600
more images
1
Италија Ciriè
1210 km
MECFOND S2-600-2800-1600
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
INNSE CLEARING S4-500-3657-2134 INNSE CLEARING S4-500-3657-2134
more images
2
Италија Settimo Torinese
1197 km
INNSE CLEARING S4-500-3657-2134
1981
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV
more images
8
Германија Staufenberg
1426 km
CAME Panasonic Matsushita THB 120 x 100 (125 t) mit UVV
1996
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500
more images
5
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
BBN GmbH EL 2000/1500
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 800-31.1.3 MÜLLER ZE 800-31.1.3 MÜLLER ZE 800-31.1.3 MÜLLER ZE 800-31.1.3
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 800-31.1.3
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DIEFFENBACHER PO 2000 (1000) DIEFFENBACHER PO 2000 (1000) DIEFFENBACHER PO 2000 (1000) DIEFFENBACHER PO 2000 (1000) DIEFFENBACHER PO 2000 (1000) DIEFFENBACHER PO 2000 (1000)
more images
6
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
DIEFFENBACHER PO 2000 (1000)
1978
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
USI CLEARING S4-900-180-36 USI CLEARING S4-900-180-36
more images
2
Италија Ciriè
1210 km
USI CLEARING S4-900-180-36
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MANZONI T1250 4MR MANZONI T1250 4MR MANZONI T1250 4MR
more images
3
Италија Settimo Torinese
1197 km
MANZONI T1250 4MR
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHOEN UTE 125 SCHOEN UTE 125 SCHOEN UTE 125
more images
3
Германија Plettenberg
1503 km
SCHOEN UTE 125
1970
Втора рака
Јавете се

Печат на доверба

Преку Machineseeker сертифицирани дилери

Печат на доверба
Класифицирана реклама
BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500 BBN GmbH EL 2000/1500
more images
5
Грција Doxato/Drama
(Локација на дилерот)
217 km
BBN GmbH EL 2000/1500
1999
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 800-31.1.1 MÜLLER ZE 800-31.1.1 MÜLLER ZE 800-31.1.1 MÜLLER ZE 800-31.1.1
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 800-31.1.1
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Röcher RZP 160.21 SS Röcher RZP 160.21 SS
more images
2
Германија
1437 km
Röcher RZP 160.21 SS
1998
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
BLISS S4-400 BLISS S4-400
more images
2
Италија Ciriè
1210 km
BLISS S4-400
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SCHULER EB4-800-3.1-700
more images
1
Италија Settimo Torinese
1197 km
SCHULER EB4-800-3.1-700
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Dunkes HDZ 16/63 Dunkes HDZ 16/63 Dunkes HDZ 16/63 Dunkes HDZ 16/63
more images
4
Германија Brieselang
(Локација на дилерот)
1388 km
Dunkes HDZ 16/63
1980
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16 LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16
more images
14
Германија Gelsenkirchen
1571 km
LOIRE SAFE EDIMC 1200-500/42-25/22-16
2002
работилница ремонтирана (искористена)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 1000-40.3.5
more images
1
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 1000-40.3.5
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Wanzke GTA 250 Wanzke GTA 250
more images
2
Германија Ennepetal
1539 km
Wanzke GTA 250
1995
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
VERSON S2-2000.190.60T
more images
1
Италија Ciriè
1210 km
VERSON S2-2000.190.60T
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Weingarten VK1000.40.80-LINK DRIVE Weingarten VK1000.40.80-LINK DRIVE
more images
2
Италија Settimo Torinese
1197 km
Weingarten VK1000.40.80-LINK DRIVE
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOMATSU E4S500-MB KOMATSU E4S500-MB KOMATSU E4S500-MB KOMATSU E4S500-MB KOMATSU E4S500-MB
more images
5
Мексико Hermosillo
10789 km
KOMATSU E4S500-MB
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 800-31.1.5 MÜLLER ZE 800-31.1.5 MÜLLER ZE 800-31.1.5 MÜLLER ZE 800-31.1.5
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 800-31.1.5
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100 DUNKES HDS 250/100
more images
9
Германија Ennepetal
1539 km
DUNKES HDS 250/100
1992
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
TMP WORONEZ
more images
1
Италија Rivoli
1210 km
TMP WORONEZ
1989
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MECFOND S4-600-3950x2300 MECFOND S4-600-3950x2300 MECFOND S4-600-3950x2300
more images
3
Италија Settimo Torinese
1197 km
MECFOND S4-600-3950x2300
2019
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
KOMATSU E4S1000-MB KOMATSU E4S1000-MB KOMATSU E4S1000-MB KOMATSU E4S1000-MB KOMATSU E4S1000-MB
more images
5
Мексико Hermosillo
10789 km
KOMATSU E4S1000-MB
1985
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 1000-40.3.3
more images
1
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 1000-40.3.3
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MECFOND S4-1500
more images
1
Италија Settimo Torinese
1197 km
MECFOND S4-1500
1984
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 600 25.4.3 MÜLLER ZE 600 25.4.3 MÜLLER ZE 600 25.4.3 MÜLLER ZE 600 25.4.3
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 600 25.4.3
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ERFURT PE2-500 ERFURT PE2-500
more images
2
Италија Settimo Torinese
1197 km
ERFURT PE2-500
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 800-31.1.2 MÜLLER ZE 800-31.1.2 MÜLLER ZE 800-31.1.2 MÜLLER ZE 800-31.1.2
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 800-31.1.2
1972
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Schuler ES4-600-3.35-0.6 Schuler ES4-600-3.35-0.6
more images
2
Италија Settimo Torinese
1197 km
Schuler ES4-600-3.35-0.6
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 600 25.4.4 MÜLLER ZE 600 25.4.4 MÜLLER ZE 600 25.4.4 MÜLLER ZE 600 25.4.4
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 600 25.4.4
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 600 25.4.2 MÜLLER ZE 600 25.4.2 MÜLLER ZE 600 25.4.2 MÜLLER ZE 600 25.4.2
more images
4
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 600 25.4.2
1974
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
MÜLLER ZE 1000-40.3.2
more images
1
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
MÜLLER ZE 1000-40.3.2
1973
Втора рака
Јавете се