Купете ЦПУ центри за вртење-мелење користени (13)

 • Подреди резултати
 • најниска цена Највисока цена
 • Најнови огласи Најстарите огласи
 • Најкратко растојание најдалечното растојание
 • Последна година на градба Најстарата година на градба
 • Најновото ажурирање Најстарото ажурирање
 • Производителите А до Ш Производителот Z до A
 • Релевантност
најниска цена
цена
Највисока цена
цена
Најнови огласи
Поставување датум
Најстарите огласи
Поставување датум
Најкратко растојание
растојание
најдалечното растојание
растојание
Последна година на градба
Година на градба
Најстарата година на градба
Година на градба
Најновото ажурирање
Ажурирање
Најстарото ажурирање
Ажурирање
Производителите А до Ш
Производителот
Производителот Z до A
Производителот
Релевантност
Релевантност
Машини за обработка на метали и машински алати Стругови ЦПУ центри за вртење-мелење
аукција
завршува во
 Т  часови  Мин  Сек Аукцијата заврши
EMAG VSC 400 DDS
Класифицирана реклама
Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42 Traub TNM42
more images
Полска Płachty
1.096 km
Traub TNM42
Јавете се
Класифицирана реклама
Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500 Haas Mikron VCE 500
more images
Италија Rimini
797 km
Haas Mikron VCE 500
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L Mazak QTS 200 L
more images
Полска Targowisko
940 km
Mazak QTS 200 L
Јавете се
Класифицирана реклама
EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS EMAG VSC 400 DDS
more images
Германија Hattingen
1.554 km
EMAG VSC 400 DDS
Јавете се
Класифицирана реклама
Gildemeister GLD 12-4A Gildemeister GLD 12-4A Gildemeister GLD 12-4A Gildemeister GLD 12-4A Gildemeister GLD 12-4A Gildemeister GLD 12-4A
more images
Полска Lipie
1.071 km
Gildemeister GLD 12-4A
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
EMAG VSC 400 DDS
Класифицирана реклама
 WD SEIKI 600X544D  WD SEIKI 600X544D  WD SEIKI 600X544D  WD SEIKI 600X544D
more images
Словенија Rimska ulica 14, 2310 Slovenska Bistrica, Slovenija
725 km
WD SEIKI 600X544D
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY Mazak Integrex 300-II SY
more images
Полска Środa Wielkopolska
1.230 km
Mazak Integrex 300-II SY
Јавете се
Класифицирана реклама
Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY Miyano BNE-64SY
more images
Полска Włoszczowa
1.038 km
Miyano BNE-64SY
Јавете се
Класифицирана реклама
Nexturn /fanuc 18 i Nexturn /fanuc 18 i Nexturn /fanuc 18 i Nexturn /fanuc 18 i Nexturn /fanuc 18 i
more images
Италија Pratozanino
1.111 km
Nexturn /fanuc 18 i
Јавете се
Класифицирана реклама
Полска Lipie
1.071 km
INDEX GS42
Јавете се
аукција
Тајланд Kabin Buri District, Prachin Buri, Thailand
8.176 km
Tsugami/Brother/Seibu/Tsukada
Потврден дилер