категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
држава
формат на продажба
Детали

Купете Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча од 1900 mm користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча од 1900 mm
Класифицирана реклама
Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280 Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
more images
8
Чешка република Tuřanka, 627 00 Brno-Slatina, Tschechien
930 km
Schiess GmbH Einständer Schiess 3 DKE 280
2008
реновиран (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63 CKD BLANSKO SKJ 32/63
more images
10
Австрија Ladis
(Локација на дилерот)
1071 km
CKD BLANSKO SKJ 32/63
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DANOBAT VTC-2800
more images
1
Германија Wiesen
(Локација на дилерот)
1344 km
DANOBAT VTC-2800
2010
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WIRTHS NEU / NEW WIRTHS NEU / NEW WIRTHS NEU / NEW WIRTHS NEU / NEW WIRTHS NEU / NEW WIRTHS NEU / NEW WIRTHS NEU / NEW
more images
7
Германија Ennepetal
(Локација на дилерот)
1539 km
WIRTHS NEU / NEW
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
HANKOOK VTC 200 E
more images
1
Германија
1531 km
HANKOOK VTC 200 E
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Чешка република 197, Táborská 4297, 615 00 Brno-Židenice, Tschechien
933 km
TDZ Turn VLC 2500 ATC + C
2023
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Германија Unterschleißheim
(Локација на дилерот)
1092 km
JUNGENTHAL JU 25
1979
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32 IMT INTERMATO VBM 25.32
more images
13
Германија Halberstadt
1403 km
IMT INTERMATO VBM 25.32
2009
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE EDN Froriep Froriep KE
more images
10
Германија Korschenbroich
(Локација на дилерот)
1571 km
EDN Froriep Froriep KE
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000 KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000 KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000 KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000 KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
more images
5
Германија Mönchengladbach
1582 km
KONRAD SEIDLER Vertimaxx 2000
2001
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
HANKOOK VTB 250 E
more images
1
Германија Oelde
(Локација на дилерот)
1537 km
HANKOOK VTB 250 E
2022
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
BERTHIEZ VTL 8920 BERTHIEZ VTL 8920 BERTHIEZ VTL 8920 BERTHIEZ VTL 8920 BERTHIEZ VTL 8920 BERTHIEZ VTL 8920 BERTHIEZ VTL 8920
more images
7
Чешка република Louny
1150 km
BERTHIEZ VTL 8920
2012
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400 DÖRRIES CTE 320/3400
more images
8
Германија Tönisvorst
1590 km
DÖRRIES CTE 320/3400
1981
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
UMARO - Roman / Rem SCM 100 UMARO - Roman / Rem SCM 100 UMARO - Roman / Rem SCM 100 UMARO - Roman / Rem SCM 100 UMARO - Roman / Rem SCM 100 UMARO - Roman / Rem SCM 100 UMARO - Roman / Rem SCM 100
more images
7
Романија Bacău
690 km
UMARO - Roman / Rem SCM 100
2009
како нов (изложбена машина)
Јавете се
Класифицирана реклама
CKD Blansko SKJ 63-80 CKD Blansko SKJ 63-80 CKD Blansko SKJ 63-80
more images
3
Словачка Továrenská 210, 935 23 Rybník, Slovensko
785 km
CKD Blansko SKJ 63-80
1978
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
FKD 40-20CNC
more images
1
Австрија Seeboden
875 km
FKD 40-20CNC
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
Dörries SDE 600
more images
1
Германија Weißenhorn
1175 km
Dörries SDE 600
1978
добро (искористено)
Јавете се

Искористено Вертикални бедем стругови со еден столб со дијаметар на предната плоча од 1900 mm

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.