категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Струг за додатоци / резервни делови користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Струг за додатоци / резервни делови
Класифицирана реклама
(Multifix) (1) D (Multifix) (1) D
more images
2
Германија Schwabach
1195 km
(Multifix) (1) D
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Miyano 1X783300 Miyano 1X783300 Miyano 1X783300 Miyano 1X783300 Miyano 1X783300 Miyano 1X783300 Miyano 1X783300 Miyano 1X783300
more images
8
Австрија Zell am Ziller
1002 km
Miyano 1X783300
2009
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER WEILER WEILER WEILER
more images
4
Швајцарија Oetwil am See
1210 km
WEILER
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
HOFFMAN LK 630 - G 17 HOFFMAN LK 630 - G 17 HOFFMAN LK 630 - G 17 HOFFMAN LK 630 - G 17
more images
4
Германија Leipzig
(Локација на дилерот)
1302 km
HOFFMAN LK 630 - G 17
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Ø 300 mm Guss Ø 300 mm Guss Ø 300 mm Guss Ø 300 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss Ø 300 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Miyano für BND51/ BNE42+51 Miyano für BND51/ BNE42+51 Miyano für BND51/ BNE42+51 Miyano für BND51/ BNE42+51 Miyano für BND51/ BNE42+51
more images
5
Германија Eibenstock
1213 km
Miyano für BND51/ BNE42+51
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
(Multifix) (1) Größe C (Multifix) (1) Größe C
more images
2
Германија Schwabach
1195 km
(Multifix) (1) Größe C
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Yaskawa USASEM-10HS Yaskawa USASEM-10HS Yaskawa USASEM-10HS Yaskawa USASEM-10HS Yaskawa USASEM-10HS Yaskawa USASEM-10HS
more images
6
Австрија Zell am Ziller
1002 km
Yaskawa USASEM-10HS
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T DOOSAN PUMA H250T
more images
8
Италија Cuggiono
1128 km
DOOSAN PUMA H250T
2008
многу добро (користено)
Јавете се
Купи го сега
Германија Baden-Württemberg, Германија
1292 km
IEMCA AS 325/32
2000
добро (искористено)
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 250 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
WEILER WEILER
more images
2
Германија Frasdorf
1016 km
WEILER
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖHM , D = 500 RÖHM , D = 500 RÖHM , D = 500
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
RÖHM , D = 500
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Yaskawa UAASKB-08CHSB1 Yaskawa UAASKB-08CHSB1 Yaskawa UAASKB-08CHSB1 Yaskawa UAASKB-08CHSB1
more images
4
Австрија Zell am Ziller
1002 km
Yaskawa UAASKB-08CHSB1
1989
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA 600 DOOSAN PUMA 600 DOOSAN PUMA 600 DOOSAN PUMA 600 DOOSAN PUMA 600 DOOSAN PUMA 600
more images
6
Италија Cuggiono
1128 km
DOOSAN PUMA 600
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GERMA 82.43.45 GERMA 82.43.45 GERMA 82.43.45 GERMA 82.43.45 GERMA 82.43.45 GERMA 82.43.45
more images
6
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
GERMA 82.43.45
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 252 mm unbekannt Ø 252 mm unbekannt Ø 252 mm unbekannt Ø 252 mm unbekannt Ø 252 mm unbekannt Ø 252 mm unbekannt Ø 252 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 252 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖHM Oelverteiler Mover-3 fach RÖHM Oelverteiler Mover-3 fach RÖHM Oelverteiler Mover-3 fach RÖHM Oelverteiler Mover-3 fach RÖHM Oelverteiler Mover-3 fach
more images
5
Германија Tönisvorst
(Локација на дилерот)
1588 km
RÖHM Oelverteiler Mover-3 fach
1998
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
RÖHM , MK4 RÖHM , MK4 RÖHM , MK4
more images
3
Германија Schwabach
1195 km
RÖHM , MK4
како нов (користен)
Јавете се
Купи го сега
Германија Nordrhein-Westfalen, Германија
1496 km
DUPLOMATIC UCP 2/20
добро (искористено)
Класифицирана реклама
DAEWOO PUMA 500 DAEWOO PUMA 500 DAEWOO PUMA 500 DAEWOO PUMA 500 DAEWOO PUMA 500
more images
5
Италија Cuggiono
1128 km
DAEWOO PUMA 500
2004
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
GERMA 82.47.45 GERMA 82.47.45 GERMA 82.47.45 GERMA 82.47.45 GERMA 82.47.45 GERMA 82.47.45
more images
6
Германија Goldenstedt
(Локација на дилерот)
1595 km
GERMA 82.47.45
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm unbekannt Ø 400 mm
more images
12
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 400 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Index Winkeleinstellbar WZHalter 63.2516ABC/1 Index Winkeleinstellbar WZHalter 63.2516ABC/1 Index Winkeleinstellbar WZHalter 63.2516ABC/1 Index Winkeleinstellbar WZHalter 63.2516ABC/1 Index Winkeleinstellbar WZHalter 63.2516ABC/1
more images
5
Германија Deutschland
1369 km
Index Winkeleinstellbar WZHalter 63.2516ABC/1
има потреба од поправка (користено)
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Baden-Württemberg, Германија
1250 km
Continental W-1000
Ново
Класифицирана реклама
WMW Niles 250x3-II WMW Niles 250x3-II WMW Niles 250x3-II WMW Niles 250x3-II WMW Niles 250x3-II WMW Niles 250x3-II
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
WMW Niles 250x3-II
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Oesterle BMT 55 Oesterle BMT 55 Oesterle BMT 55
more images
3
Германија Fellbach
1263 km
Oesterle BMT 55
2021
Ново
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 248 mm unbekannt Ø 248 mm unbekannt Ø 248 mm unbekannt Ø 248 mm unbekannt Ø 248 mm unbekannt Ø 248 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 248 mm
Втора рака
Јавете се
Купи го сега
1
Германија Baden-Württemberg, Германија
1250 km
Continental SilentSync W-1120
2023
Ново
Класифицирана реклама
nicht bekannt 250x3 nicht bekannt 250x3 nicht bekannt 250x3 nicht bekannt 250x3 nicht bekannt 250x3 nicht bekannt 250x3
more images
6
Германија Leipzig
1298 km
nicht bekannt 250x3
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt unbekannt unbekannt unbekannt unbekannt
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
ROTO RECORD DH 200x4 II ROTO RECORD DH 200x4 II ROTO RECORD DH 200x4 II
more images
3
Германија Leipzig
1298 km
ROTO RECORD DH 200x4 II
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 260 mm unbekannt Ø 260 mm unbekannt Ø 260 mm unbekannt Ø 260 mm unbekannt Ø 260 mm unbekannt Ø 260 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 260 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Spezialanfertigung 1100 Spezialanfertigung 1100
more images
2
Германија Leipzig
1298 km
Spezialanfertigung 1100
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 310 mm unbekannt Ø 310 mm unbekannt Ø 310 mm unbekannt Ø 310 mm unbekannt Ø 310 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 310 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Roto Rekord 250x4 Roto Rekord 250x4 Roto Rekord 250x4 Roto Rekord 250x4 Roto Rekord 250x4
more images
5
Германија Leipzig
1298 km
Roto Rekord 250x4
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm
more images
11
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 280 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm unbekannt Ø 280 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 280 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 210 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 255 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 350 mm unbekannt Ø 350 mm unbekannt Ø 350 mm unbekannt Ø 350 mm unbekannt Ø 350 mm unbekannt Ø 350 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 350 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Guss Ø 193 mm Guss Ø 193 mm Guss Ø 193 mm Guss Ø 193 mm Guss Ø 193 mm Guss Ø 193 mm Guss Ø 193 mm
more images
7
Германија Wiefelstede
1648 km
Guss Ø 193 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm unbekannt Ø 220 mm
more images
9
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 220 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm unbekannt Ø 250 mm
more images
8
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 250 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm unbekannt Ø 255 mm
more images
6
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 255 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm unbekannt Ø 210 mm
more images
4
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Ø 210 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
unbekannt Durchlass 130 mm unbekannt Durchlass 130 mm
more images
2
Германија Wiefelstede
1648 km
unbekannt Durchlass 130 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Yantai Durchmesser 200 Yantai Durchmesser 200 Yantai Durchmesser 200
more images
3
Германија Wiefelstede
1648 km
Yantai Durchmesser 200
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Klopfer Durchmesser 165 mm Klopfer Durchmesser 165 mm Klopfer Durchmesser 165 mm Klopfer Durchmesser 165 mm Klopfer Durchmesser 165 mm
more images
5
Германија Wiefelstede
1648 km
Klopfer Durchmesser 165 mm
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
Stahl mit vierfach Wechselstahlhalter Stahl mit vierfach Wechselstahlhalter Stahl mit vierfach Wechselstahlhalter Stahl mit vierfach Wechselstahlhalter Stahl mit vierfach Wechselstahlhalter
more images
5
Германија Wiefelstede
(Локација на дилерот)
1647 km
Stahl mit vierfach Wechselstahlhalter
Втора рака
Јавете се

Искористено Струг за додатоци / резервни делови

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.