Macedonian
German (Германија) German (Австрија) German (Швајцарија) English (Соединетите Американски Држави) English (Обединето Кралство) French (Франција) French (Белгија) Spanish (Шпанија) Spanish (Мексико) Italian (Италија) Dutch (Холандија) Polish (Полска) Russian (Руска Федерација) Belarusian (Белорусија (Белорусија)) Ukrainian (Украина) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Турција) English (Нов Зеланд) English (Ирска) Czech (Чешка република) Danish (Данска) Finnish (Финска) Swedish (Шведска) Norwegian Bokmål (Норвешка) Maltese (Малта) Greek (Грција) Lithuanian (Литванија) Latvian (Латвија) Icelandic (Исланд) Portuguese (Португалија) Portuguese (Бразил) Spanish (Венецуела) Spanish (Аргентина) Hungarian (Унгарија) Slovak (Словачка) Romanian (Романија) Romanian (Молдавија) Slovenian (Словенија) Serbian (Србија) Serbian (Црна Гора) Albanian (Албанија) Croatian (Хрватска) Bulgarian (Бугарија) Macedonian (Македонија) Bosnian (Босна и Херцеговина) Hebrew (Израел) Arabic (Египет) Hindi (Индија) English (Индија) Indonesian (Индонезија) Korean (Јужна Кореа) Japanese (Јапонија) Thai (Тајланд) Malay (Малезија) Vietnamese (Виетнам) Chinese (Кина) Chinese (Тајван) Persian (Иран) Bengali (Бангладеш) Pashto (Авганистан)
категорија
Главна категорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Подкатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
Втора поткатегорија:
покажуваат помалку
покажете повеќе
детали за машината
Производител:
Модел:
Цена:
-
Година на градба:
-
Локација
Вашата препознаена локација: Македонија (промена)
периметар:
 
земји:
покажуваат помалку
покажете повеќе
држава
формат на продажба
Детали

Купете Други користени

Машини за обработка на метал и машински алати Стругови Други
Класифицирана реклама
Uzina Strunguri Arad SNA500x1500 Uzina Strunguri Arad SNA500x1500 Uzina Strunguri Arad SNA500x1500 Uzina Strunguri Arad SNA500x1500 Uzina Strunguri Arad SNA500x1500
more images
5
Романија 240002, România
435 km
Uzina Strunguri Arad SNA500x1500
1973
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000 STANKO 165/5000
more images
12
Бугарија Sofia
180 km
STANKO 165/5000
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
SAMSYS  MULTI 3000
more images
1
Германија Chemnitz
1229 km
SAMSYS MULTI 3000
2010
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vohenstrauß
1152 km
GEMA LZ 160
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
WEILER WEILER WEILER
more images
3
Германија Bühl
(Локација на дилерот)
1328 km
WEILER
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000 DMG MORI NLX 6000 | 2000
more images
14
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DMG MORI NLX 6000 | 2000
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Poly Gim Mini 88
more images
1
Германија Hornberg
1290 km
Poly Gim Mini 88
2022
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
SUPER AT SUPER AT SUPER AT SUPER AT SUPER AT SUPER AT SUPER AT SUPER AT
more images
4
Бугарија Sofia
180 km
SUPER AT SUPER AT
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST DOOSAN PUMA MX 2100ST
more images
13
Италија Cuggiono
1128 km
DOOSAN PUMA MX 2100ST
2008
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Vohenstrauß
1152 km
WEILER MATADOR VS1
1980
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000 TOS Čelákovice SU 100/1000
more images
9
Чешка република Louny
1150 km
TOS Čelákovice SU 100/1000
1993
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500 Saeilo Contour Dialog T52 x 1500
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Saeilo Contour Dialog T52 x 1500
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hegenscheid MFD 104 Hegenscheid MFD 104 Hegenscheid MFD 104 Hegenscheid MFD 104 Hegenscheid MFD 104 Hegenscheid MFD 104
more images
6
Германија Leipzig
1295 km
Hegenscheid MFD 104
1973
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
CITIZEN  L 32 CITIZEN  L 32
more images
2
Италија Cologno Monzese
1096 km
CITIZEN L 32
2001
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Takamaz XY-1000 Takamaz XY-1000 Takamaz XY-1000 Takamaz XY-1000 Takamaz XY-1000 Takamaz XY-1000 Takamaz XY-1000
more images
7
Италија Cuggiono
1128 km
Takamaz XY-1000
2005
многу добро (користено)
Јавете се
аукција
Аукцијата заврши
Германија Fürth
1212 km
BOEHRINGER VDF315C-U
1989
Втора рака
Потврден дилер
Класифицирана реклама
WMW Niles DFS WMW Niles DFS WMW Niles DFS WMW Niles DFS WMW Niles DFS WMW Niles DFS
more images
6
Германија Königswartha
1216 km
WMW Niles DFS
нештиклирано (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI NL2500/700 SMC MORI SEIKI NL2500/700 SMC MORI SEIKI NL2500/700 SMC
more images
3
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
MORI SEIKI NL2500/700 SMC
2004
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MANURHIN Dekomat 50 - *Sonderpreis* MANURHIN Dekomat 50 - *Sonderpreis* MANURHIN Dekomat 50 - *Sonderpreis* MANURHIN Dekomat 50 - *Sonderpreis*
more images
4
Германија Mörsdorf
1282 km
MANURHIN Dekomat 50 - *Sonderpreis*
Втора рака
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA  LCC 15 OKUMA  LCC 15
more images
2
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA LCC 15
1999
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
qteck T8-HYBRID (Y) qteck T8-HYBRID (Y)
more images
2
Италија Cuggiono
1128 km
qteck T8-HYBRID (Y)
2015
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
WEISS TC429767.TC1000T WEISS TC429767.TC1000T WEISS TC429767.TC1000T WEISS TC429767.TC1000T WEISS TC429767.TC1000T WEISS TC429767.TC1000T WEISS TC429767.TC1000T
more images
7
Германија Wendlingen am Neckar
1246 km
WEISS TC429767.TC1000T
2018
многу добро (користено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak SQT-200MS Mazak SQT-200MS Mazak SQT-200MS Mazak SQT-200MS Mazak SQT-200MS
more images
5
Германија Paderborn
1496 km
Mazak SQT-200MS
1999
како нов (користен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000 Poreba TPK 90 x 6000
more images
12
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Poreba TPK 90 x 6000
1988
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Miyano BNE-51 SY5 Miyano BNE-51 SY5 Miyano BNE-51 SY5 Miyano BNE-51 SY5 Miyano BNE-51 SY5
more images
5
Германија Idstein
1414 km
Miyano BNE-51 SY5
2008
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA LT 10 OKUMA LT 10
more images
2
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA LT 10
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420 Romi M 420
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Romi M 420
2002
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
OKUMA  LT 10 MY OKUMA  LT 10 MY
more images
2
Италија Cologno Monzese
1096 km
OKUMA LT 10 MY
добро (искористено)
Јавете се
Класифицирана реклама
Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000 Poreba TPK 80 x 3000
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Poreba TPK 80 x 3000
1983
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250 NAKAMURA Tome WT-250
more images
11
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
NAKAMURA Tome WT-250
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M Biglia B545M
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Biglia B545M
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200 Index G200
more images
8
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Index G200
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51 HARDINGE CONQUEST H51
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
HARDINGE CONQUEST H51
2020
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500 MORI SEIKI RL 2500
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
MORI SEIKI RL 2500
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC DAEWOO Puma 230SC
more images
9
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DAEWOO Puma 230SC
2001
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA Hyundai Wia L300LMA
more images
12
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Hyundai Wia L300LMA
2017
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Doosan Lynx 2100LB Doosan Lynx 2100LB Doosan Lynx 2100LB Doosan Lynx 2100LB Doosan Lynx 2100LB
more images
5
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Doosan Lynx 2100LB
2019
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT NEXUS 200M Mazak QT NEXUS 200M Mazak QT NEXUS 200M Mazak QT NEXUS 200M
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Mazak QT NEXUS 200M
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Muratec MW 120 GT Muratec MW 120 GT Muratec MW 120 GT Muratec MW 120 GT Muratec MW 120 GT Muratec MW 120 GT
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Muratec MW 120 GT
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Mazak QT NEXUS 250MSY Mazak QT NEXUS 250MSY Mazak QT NEXUS 250MSY Mazak QT NEXUS 250MSY Mazak QT NEXUS 250MSY Mazak QT NEXUS 250MSY Mazak QT NEXUS 250MSY
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Mazak QT NEXUS 250MSY
2005
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MSL 60 / 7 DMG MSL 60 / 7 DMG MSL 60 / 7 DMG MSL 60 / 7 DMG MSL 60 / 7 DMG MSL 60 / 7 DMG MSL 60 / 7
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DMG MSL 60 / 7
2009
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear
more images
7
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DMG GILDEMEISTER Sprint 65 Linear
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N Star SR-32J type N
more images
10
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Star SR-32J type N
2011
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
HAAS SL-10 HAAS SL-10 HAAS SL-10 HAAS SL-10
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
HAAS SL-10
2006
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II TSUGAMI M08SYE-II
more images
15
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
TSUGAMI M08SYE-II
2018
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Kitamura KNC 200D Kitamura KNC 200D Kitamura KNC 200D Kitamura KNC 200D
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Kitamura KNC 200D
2012
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNA 500/600 TRAUB TNA 500/600 TRAUB TNA 500/600 TRAUB TNA 500/600 TRAUB TNA 500/600 TRAUB TNA 500/600
more images
6
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
TRAUB TNA 500/600
1998
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
TRAUB TNA600 TRAUB TNA600 TRAUB TNA600 TRAUB TNA600 TRAUB TNA600
more images
5
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
TRAUB TNA600
1994
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
DMG MORI JJ-1 A DMG MORI JJ-1 A DMG MORI JJ-1 A DMG MORI JJ-1 A
more images
4
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
DMG MORI JJ-1 A
2016
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се
Класифицирана реклама
Hyundai SKT V5R Hyundai SKT V5R Hyundai SKT V5R Hyundai SKT V5R Hyundai SKT V5R
more images
5
Германија Kaiserslautern
(Локација на дилерот)
1392 km
Hyundai SKT V5R
2008
подготвен за употреба (искористен)
Јавете се

Искористено Други

Сега пребарајте го Machineseeker целосно со повеќе од 200.000 користени машини.
Machineseeker.mk е официјален спонзор на:
ПОФАЛИ И КРИТИКА
Успешно: Спроведена акција
неуспех: Акцијата не можеше да се изврши